Lubbock County Sheriff's Office
Active Jail Roster
3/30/2015 4:19:59 AM
NAME SEX RACE
NAME SEX RACE
ACEVEDO, COTY M H
LOPEZ, ARTHUR GILBERT M H
ACEVEDO, MORRIS MANUEL M H
LOPEZ, ASCENCIO DOYLE JR M H
ACUNA, MARCELLO M H
LOPEZ, DESIREA DOMINIQUE F B
ACY, MAGGIE ANN F B
LOPEZ, FELIPE M H
ADAIR, MICHAEL DENNIS M W
LOPEZ, GUADALUPE M H
ADAMS, ANDRICK M B
LOPEZ, MELISSA JANE F H
AGUERO, GEORGE JR M H
LOPEZ, ROXANNE LEA F H
AGUERO, JOHNNIE DAVID M H
LOPEZ, TINOCO HONRIO M U
AGUILAR, DANIEL M H
LOPEZ, ZACHARY GABRIEL M H
AGUILAR, JEDADIAH PAUL M H
LOPEZ-GUZMAN, NATIVIDAD M H
AGUILAR, ROY DURAN JR M H
LOTT, MATTHEW GREGORY M W
AGUILERA, ANDRES ALBERTO M H
LOUIS, JESUS M W
AGUIRRE, JOSIAH MARTON M H
LOVINGTON, TIMOTHY RYAN M H
AGUIRRE, MERCE F W
LUCERO, CRUZ JR M H
AJEAKWA, CARLOSE M B
LUCIO, GUSTAVO M H
AKE, TRACY LYNN M W
LUCIO, RENE GUADALUPE M H
ALANIZ, RODOLFO MANUEL III M H
LUJAN-GUTIERREZ, PEDRO M H
ALEMAN, MICHELLE VERONICA F H
LUKE, RODERICK DASHAWN M B
ALFARO-HERNANDEZ, MIGUEL ANGEL M H
LUNA, CHRISTOPHER GABRIEL M H
ALLEN, REN MICHAEL M W
LUNA, ELIAS RENE M H
ALLEN, SAMUEL KIRBY M B
LUSK, BRANDON LEE M W
ALLENSWORTH, KRISTA RAE F W
LUSK, LESLEY WAYNE M B
ALMAGUER, ERIK LOUIS M H
LUSK, MICHAEL DESHAUN M B
ALTMAN, CHARLTON KIRK M W
LYONS, SMITTY M B
ALVARADO, ANTHONY LEE M H
MACHADO, CHRISTOPHER BROCK M H
ALVARADO, SALVADOR III M H
MACHUCA, RAY JR M H
ALVAREZ, HENRY M H
MACIAS, CHRISTOPHER ISIAC M W
ALVAREZ, JAIME ERNESTO M H
MACKETY, AMANDA F W
ALVERIO, ALLISON MARGUERITE F W
MADDOX, DAVID WALKER M W
ANAYA, ANDREW RENE M H
MADKINS, DUSTY TYRONE M B
ANDERSON, CHRISTOPHER ERIC M B
MADRID, FABIAN M H
ANDERSON, CHRISTOPHER ERIC M B
MADRIGAL, MICHAEL RAY M H
ANDERSON, FRANK JOBODRICK M B
MAGANA, CHRISTOPHER FLORES M H
ANDERSON, JAMES ANDREW M W
MAINE, CHAD CARLYLE M W
ANDERSON, PHIL M B
MALDONADO, ALFREDO GUADALUPE M W
ANDRADE, CHRISTOPHER PAUL M H
MALONE, GLENN M B
ANDRADE, IDA GOMEZ F H
MALONE, RICHARD KEITH M W
ANDRADE, KIMBRA QUAN F W
MARMOLEJO, CARMEL III M H
ANGUIANO, ARTURO M W
MARROQUIN, JOSE ALFREDO M H
APPLEGATE, MELODY ANN F W
MARSHALL, EARNEST M B
ARELLANO, JESUS MANUEL M H
MARSTON, CHELSEA JADE F W
ARISPE, DIANA MARIE F H
MARTIN, DAVID WAYNE M W
ARMENTA, BILLY JACK M H
MARTIN, MICHAEL RAY M W
ARMES, MICHAEL DUSTIN M W
MARTINEZ, ALEX XAVIER M H
ARREDONDO, JOSE M H
MARTINEZ, ALLEN JAMES M H
ARRIAGA, EDWARD THOMAS M H
MARTINEZ, ANGELICA F H
ARRIOLA, ANDRES JR M H
MARTINEZ, BOBBY GONZALES M H
ASHMORE, BRIAN JOSEPH M W
MARTINEZ, DAVID JR M H
ATKINS, AVONTE SHAQOUR M B
MARTINEZ, DOMINIC DANIEL M H
ATKINS, TIMOTHY TERMAINE M U
MARTINEZ, ENRIQUE SABASTIAN M H
ATKINSON, EJ MARCUS M H
MARTINEZ, GUADALUPE M H
AVILA, GERARDO M H
MARTINEZ, HUMBERTO M H
AYALA-PEREZ, JOSE LUIS M H
MARTINEZ, JONATHAN MICHAEL M H
AYTES, MICHAEL ROY M W
MARTINEZ, JORGE ALBERTO M H
BAILEY, JYEAKEIL M B
MARTINEZ, JOSE ANTONIO M H
BALLEJO, TIMOTHY SCOTT M H
MARTINEZ, MANUEL M H
BANDA, JOHNNY JOE M H
MARTINEZ, MATTHEW M H
BARBEE, JOHN ELLIS M W
MARTINEZ, PETER ANTHONY M H
BARCHEERS, LARRY JAMES M W
MARTINEZ, RYAN AARON M H
BARKER, CODY SHANE M W
MARTINEZ, STEPHANIE F H
BARNES, GINGER D F W
MASSINGILL, TERRY DON M W
BARNETT, MARTIN ALDON M W
MAXWELL, ROY WAYNE M W
BARON, ALEXANDER ZENEJAS M H
MAY, DAKOTA CHEYENNE M W
BARRERA, JOEY M H
MAYORGA, VIDAL ANDRES ENRIQUE M H
BARRON, DAVID ANTHONY M H
MAZARIEGOS, ERIK EDUARDO M W
BARRON, DIANA LISA F H
MAZE, REAGAN WARREN M W
BARRON, RUDY JOSEPH M H
MCCAULEY, LACY NICHOLE F W
BARTRAN, ROY M W
MCCLOSKEY, AARON MARK M W
BASCOM, RODERICK DANNY M H
MCCONNELL, SHAUN MICHAEL M W
BAUMAN, ANTHONY LEE M W
MCCOY, DEVON JERMAINE M B
BAXTER, ROBIN M W
MCCRACKEN, GREGORY SCOTT M W
BAZAN, RONNIE DURAN M H
MCDONALD, MARTEL DESHAWN M B
BEAN, TOMMINISHA TROYSHAE F B
MCDOWELL, TERMYRICK LEE M B
BELTRAN-LARA, LUZ F H
MCGEE, JASON RANDALL M W
BENITEZ, SANTANA M H
MCGINNIS, ALTON RAY M B
BENITEZ-BAUTISTA, FIDEL M H
MCGINNIS, CHARLES DAVID M W
BENSON, RONNIE LEE M B
MCGRATH, JACOB LEON M W
BENTON, MATTHEW MICHAEL M W
MCGUFFEY, DAVID MICHAEL M W
BENTON, STEVEN RAY M W
MCKINZIE, TIANDRIC T M B
BERDEJA-MEDINA, MIGUEL ANGEL M H
MCKNIGHT, GWENDOLYN F B
BERRONES-VARGAS, ROBERTO M H
MCLEOD, JOSHUA M W
BETTS, JAMES DOUGLAS M W
MCMONIGAL, KERWIN ALLEN M W
BINDER, JERRY MITCHELL M W
MCVEY, JOHN RICHARD M W
BIPPUS, MICHAEL GEORGE M W
MCWHORTER, MATTHEW COLE M W
BIRD, JESSICA LEE F W
MEALS, KENDRICK DEON M B
BIRDSONG, MARK ZAN M W
MEDINA, JESUS M H
BLACK, CLIFTON RAY M W
MEDINA, RICKY LEE M H
BLAGBURN, AMANDA GRACE F W
MEDRANO, JOSE ANGEL M W
BLAIR, LOUIS WILLIAM M B
MEEKS, RODNEY LANE M W
BLANCHARD, CHARLES LANCE M W
MELTON, TORBIAS JEROME M B
BLOEDEL, NATHANIEL L M W
MENDEZ, CARLOS M W
BLOSSOM, JADE EVAN M W
MENDEZ, EMILIO MICHAEL M H
BOGGIO, MICHAEL RAY M W
MENDEZ, JESSE RAMON M H
BOOKER, JASON KEITH M W
MENDEZ, JUSTO JR M H
BORDER, JEREMIAH ERNEST M W
MENDEZ, LOUISA F H
BOTELLO, RUBEN ROBERT M H
MENDOZA, CHRISTOPHER M H
BOULOY, JACOB MATTHEW M W
MENDOZA, RUTILLO III M H
BOYD, HARVEY DESHAWN M B
MENDOZA, VICTOR MANUEL M H
BRACKEN, DAVE LARENCE M W
MENDOZA, YURI LLANET F H
BRADDOCK, MICHAEL ERIC M W
MERCADO, JACOB M H
BRADLEY, DONALD RAY M W
MERMELLA, JUAN MARTIN M H
BRADLEY, GEORGE JAMES M B
MICHAELS, VINCENT ALEX M W
BRADLEY, STEPHEN DARRELL M W
MILLAN, MATTHEW RYAN M H
BRADY, BRIAN LEE M W
MILLER, BILLY G III M H
BRADY, CODY LANDON M W
MILLER, NORMAN THOMAS M W
BRANNAN, JUSTIN COLE M W
MILLER, ROY ROSCOE M W
BRANTLEY, CHRISTOPHER CHARLES M B
MILLER, TALITHA MAE F B
BREEDLOVE, JACOB SCOTT M W
MILNE, RHONDA RENEE F W
BREWER, TODD SHANNON M W
MIMS, DAVID M B
BRILEY, PATRICK DEON M B
MINJAREZ, JOHNNY LEE M H
BRILEY, WILLIAM EDWARD M W
MIRANDA, FRANCISCO RAMIREZ M H
BRISTOW, THOMAS TRAVIS M W
MITCHELL, EDWARD M W
BRITT, DEBRICE M B
MITCHELL, GLENN RAY M W
BROUSSARD, CHARLES ANTHONY M B
MITCHELL, LEROY M B
BROUSSARD, JOANN LASHA F B
MITCHELL, ORINTHEUS JAMES M B
BROUSSARD, JOSEPH JR M B
MITCHELL, TROY LEE M B
BROWN, AMY JO F W
MOGAKA, BRIAN A M B
BROWN, BRILLION LEE M B
MOJICA, EMILIO M H
BROWN, ELIZABETH ANN F B
MOLINA, MARCUS M H
BROWN, JAY QUINCY M B
MOLINA, OSCAR M H
BROWN, MICHAEL WAYNE M W
MOLINA, RUBY MICHELLE F W
BROWN, NANCY E F W
MONCADA, JUAN JR M H
BROWN, ROBERT LOUIS M B
MONSIVAIS-CASTRO, MARCELO M H
BRUCE, BRANDON JAMES M W
MONTELONGO, DANIEL M H
BURD, ROBERT WAYNE M W
MONTOYA, DOMINIC LOPEZ M H
BURKS, CRYSTAL NICOLE F B
MONTOYA, JOE JR ANGEL M H
BURLESON, LANCE ROLAND M W
MONTOYA, JOSE NICHOLAS M H
BURTON, MARC ANTHONY M W
MONTOYA, RAMON OLIVAREZ M H
BUSH, JON LEHMAN M W
MOOR, JEREMY CHARLES M W
BUSTILLOS, REBECCA F H
MOORE,CHARLES EDWIN M W
BUTLER, DARREL JAMES M B
MOORING, CRAIG LAMONT M B
BUTLER, FERRIS JERMAINE M B
MOORING, DEAVIN JHEROD M B
BUTLER, JAMES DONNEL M B
MORA, JUAN GILBERTO M H
BUTLER, TINA MARIE F W
MORALES, DAVIS TROUBLE M H
BYRD, MERRILL LAWRENCE M W
MORENO, AUGUSTINE TINO M H
CABALLERO, DANIEL M H
MORENO, DANIEL M H
CALDWELL, JEREMY WAYNE M W
MORENO, DAVID M H
CALVIN, WESLEY KENYHUN M B
MORENO, HAYLIE NICOLE F W
CAMACHO, CASSANDRA ROSE F H
MORENO, MIRANDA LEE F H
CAMACHO, ISAIAH REYNALDO M H
MORENO, PETE M H
CAMARENA, JESUS M H
MORESHEAD, NICHOLAS S M W
CAMERON, PHILLIP DARRELL M W
MORGAN, HANK LINDAL M W
CAMPOS, ISIDRO M H
MORIN, DINA VELASQUEZ F H
CAMPOS, MATTHEW M H
MORIN, GEOFFERY CIPRIANO M H
CAMPOS, RIGOBERTO DUQUE M H
MOROLES, IGNACIO JR M H
CANO, JOHN XAVIER M H
MORRIS, RILEY KEITH M W
CANO, MARK ANTHONY M H
MORRIS, TANNER LYNN M W
CANTILLO-SOLANO, EDUARDO M H
MORRISON, CLINTON CHARLES M W
CANTRELL, BRIAN LYNN M W
MORRISON, PATRICK ANTHONY M W
CANTRELL, RANDY JOE M W
MOSQUEDA, DISMAS ALVAREZ M H
CANTU, DAVID GUTIERREZ M H
MUNGIA, MICKEY MUNOZ M H
CANTU, JOEY LEE M H
MUNGIA, STONEY MUNOZ M H
CARDENAS, MICHAEL LEE M W
MUNOZ, BRANDON M H
CARDONA, MARK ANTHONY M H
MUNOZ, JORDAN SAUL M H
CAREY, DARRELL WAYNE M W
MURILLO-ANGULO, JESUS ADRIAN M H
CARMONA, CHRISTOPHER M B
MURPHY, JUSTIN LEE M W
CARR, CRYSTAL DAWN F W
MURRAY, GREGORY CHARLES M B
CARRILLO, ADRIANA MARINA F H
MYATT, MICHAEL WADE M W
CARRILLO, JONATHAN ISAIAH M H
MYLES, WILLIE M B
CARRIZALES, JOSE ANGEL M H
MYRES, JUSTIN CHAY M W
CARTER, RANDY LEE M W
NALE, RUBY LILLY MARIE F W
CASARES, VALENTINE M H
NANEZ, STEPHEN BRYCE M H
CASEY, JESSIE JACOB M B
NATAL, JOSE JR M H
CASH, LASHANDA MICHELLE F B
NATALE, HAROLD M H
CASIAS, JAMES M W
NAVA, GARY M H
CASTANEDA, CRYSTAL LEE F H
NAVARRETTE, GEORGE MADRID M H
CASTILLO, ALEX DIAZ M H
NEAL, BRYCE JEREMY M W
CASTILLO, CODY M H
NEALS, TERENCE DETRELL M B
CASTILLO, GUADALUPE JR M H
NEECE, TREYCI K'SHON M B
CASTILLO, JULIE ANA F H
NEIGHLY, JOSHUA AARON M W
CASTILLO, MELISSA ANN F H
NELSON, ERIC PACE M W
CASTILLO, RITA ADELITA F H
NELSON, JUSTIN LEE M W
CASTILLO, ROGELIO M H
NEWELL, CLIFTON ROY JR M W
CASTILLO, ROJELIO JR M H
NIMRY, RYAN ALEXANDER M W
CASTNER, CRAIG CONLEY M W
NOLAN, ISAAC M B
CASTRO, ANDREW M H
NORMAN, JAMES EDWARD M B
CASTRO, ANDREW MICAH M W
OGUNTOPE, SAMPSON BLAKE M B
CASTRO, FELICIA ANN F H
OLSON, JOSEF JAY M W
CAVANAUGH, CEDRICK DESHAWN M B
ONTIVEROS, MANNY JAMES M H
CEPHUS, JOSEPH HENRY JR M B
ORDAZ, ASHLEY NICOLE F H
CERNA, ANA ALISHA F H
ORTEGA, URBANO JIM M H
CERVANTES, ABEL SALAS JR M H
ORTEGA-ZARDZUA, JOSE M H
CERVANTES, MIGUEL ISIDRO M H
ORTIZ, JUDY F H
CERVANTEZ, MICHAEL ANTHONY M H
ORTIZ, MARIO JR M H
CHACON, ERNEST JESUS M H
ORTIZ, VIRGINIA F H
CHAMBERS, CASEY M B
OSBY, DONOVAN H M B
CHAMPAGNE, TAMMY F W
OVERSTREET, LESLIE TRENT M W
CHANDLER, MATTHEW RYAN M W
PACE, CHARLA F W
CHAVEZ, ALFREDO M H
PACHECO, SERGIO ANGEL TOALA M H
CHAVEZ, CHARLES M H
PADILLA, JOHN EDWARD M H
CHAVEZ, DOMINGO CARL M H
PADILLA, JUSTIN RAY M H
CHAVEZ, JOSHUA FREDERICK M H
PADILLA, VALERIE F H
CHAVEZ, MARY LOU F H
PAIR, KRISTI MICHELLE F W
CHISUM, JUSTIN MICHAEL M W
PAIZ, VALENTIN KERRY M H
CHURCHWELL, CHARLES M W
PAKUS, DEVON CHRISTOPHER M W
CLARK, APRIL AUSTIN F W
PALACIOS, HUGO M H
CLARK, TREVOR JENARD M B
PALACIOS, PHILLIP ANDREW M H
CLAYTON, RANETT DELANE F W
PALOMO, ROBERT RAMON M H
CLERKLEY, VICTOR OMEGA M B
PAREDES, NICHOLAS JOHN M H
CLEVELAND, DAVID LEE M B
PARKER, DUSTIN M W
CLIFT, ROBYN DENISE F W
PARRAS, JONATHAN BLAKE M W
CLIMER, AMBER F W
PARSLEY, LARRY WAYNE M W
CLINE, BRYAN KYLE JR M W
PAYNE, CODIE JAMES M W
CLINE, PAUL M W
PAYTON, JULEE DAYE F W
COCKRELL, MICHAEL M B
PEART, MICHAEL CHRISTOPHER M W
COE, STEPHANIE MIKAL F W
PEDROZA, ALVINO M W
COFER, SHAQUILLE MAURICE M B
PEELLE, LORI LOUISE F U
COLE, PAUL JESSE M W
PENA, JOSHUA M H
COLLINS, WILL EDWARD M B
PENA, PATRICK ANTHONY M H
CONSTANCIO, CARLOS ALEXANDER M H
PENA, ROBERT LEE M H
CONSTANCIO, MICHAEL JR M H
PENA, STEVEN SAMMY M H
CONSTANCIO, RAUL RENE M H
PENDGRAFT, RICHARD ANTHONY M B
CONTRERAS, ANDREW J M W
PENDLETON, ROSE F W
CONTRERAS-MARTINEZ, JESUS DANI M H
PERALEZ, DAVID III M H
COOK, MARCUS DONTAE M B
PEREIDA, RACHELLE ASHLEY F W
COOKE, JAVARRIS EDWARD M B
PEREZ, BILLY JACK M H
COOPER, CHARLES GLYNN M B
PEREZ, DEVYN PAUL M H
COPPEDGE, WILLIAM DEAN M W
PEREZ, GREGORIO HERNANDEZ M H
CORK, MICHAEL SHANE M W
PEREZ, JESSE ALBERT M H
CORNELIUS, JDERECK M W
PEREZ, MAXIMO JR M H
CORONADO, JESUS JUNIOR M H
PEREZ, MICHAEL M H
CORONADO, JOAQUIN M H
PERKINS, JASON HOWARD M W
CORRAL, RIGOBERTO M H
PERRY, JILL ANN F W
COUCH, KEVIN BRADLEY M W
PERRYMAN, JAMES DAVID M W
COX, TARYN JNAE F W
PERSON, DON EARL M B
CRAIN, RAYMOND LEE M W
PESCHARD, MICHAEL M W
CRANDELL, LESLIE WILLIAM M W
PESINA, ROSALINDA F H
CRISTAN, KINDRA F W
PHIPPS, CURTIS RALPH M W
CRISWELL, RETHA BRITTNEY F W
PIERCE, IRA JR M W
CRUZ, ALFRED JR M H
PIERCE, TALISSA MARIE F W
CRUZ, ERIC MATTHEW M H
PINA, JACOB RENE M H
CRUZ, JONAS M H
PINA, PAUL DOMINGO M H
CUBIT, JOSHUA DESHAWN M B
PINA, TOMMY M H
CUELLAR, ANGEL M H
PINICK, CHAD M W
CUMMINGS, CLAYTON RAY M W
PITTMAN, AARON JAMAR M B
CURRY, SHELBY KINNARD M B
PLYLER, ADAM JOSHUA M W
CYPHERS, DIEWON RAY M B
PLYLER, MATTHEW JORDAN M W
DANIELS, JAMIE DEAN F W
PONCE, ERIK LEE M H
DANIELS, JOHN IMMANUEL M B
PONCE, MIGUEL JR M H
DANIELS, JOHN PAUL M B
PORRAS-CHAVIRA, LUIS ALFONSO M H
DANLEY, SAMUEL BRADFORD M W
PORTER, MARY ANTWAIN F B
DARTY, FREDERICK KEITH M B
PORTILLO, LEE M W
DAVILA, MANUEL SALAZAR M H
PORTILLO-ONTIVEROS, JESUS M H
DAVIS, AUSTIN WILSON M W
POTTS, DOYEL GLEN M W
DAVIS, BRIAN M W
POWELL, JACKY SR M B
DAVIS, CECIL RICHARD JR M B
POWERS, TERESA JANE F W
DAVIS, JEFFREY PAUL M W
PRICE, BILLY DWAYNE M B
DAVIS, MICHELLE LATRICE F B
PRIEST, WAITMAN LEROY M W
DAY, GRANANSON DEAN M B
PRIETO, CHRISTOPHER ROY M H
DEBUSK, GREGORY PHILLIP M W
PRIETO, SANTIAGO JR M H
DELACRUZ, STARLENE CASAREZ F H
PRUITT, JOHNNY FRANK M W
DELAROSA, FELIX JADE M H
PUENTEZ, MARTIN JUAREZ M W
DELEON, ADAM M H
PUGA, RICARDO M H
DELEON, ANTHONY ALEXANDER M H
PURIFOY, JASAZALINE ANGELIQUE F B
DELEON, MICHAEL ANTHONY M H
QUIJADA, MIKE JR M H
DELGADO, ROBERT RENE M H
QUINCY, ELAMIA DARNELL M B
DENNIS, CHAUNADELLE C F W
QUINTANILLA, JOSE M H
DEPREISTER, DENNIS GERALD M W
QUINTERO, JOE MANUEL M H
DIAL, BRYANT ANTHONY M B
QUINTERO, ROBERT M H
DIAZ, DANIEL S M H
RADTKE, ELGIN WAYNE M W
DIAZ, RAYNALDO JR M W
RAGLAND, JAMES M B
DICKSON, LADAREON SEHAWN M B
RAGSDALE, MYCAH ISSIAH M B
DIXON, DAVE HOWARD M B
RAHN, KENNETH MARK M W
DIXON, THOMAS MICHAEL M W
RAMIREZ, CYNTHIA ANN HERNANDEZ F H
DIXON, WONDA FAYE F B
RAMIREZ, DAVID JOE M H
DOCKTER, RICHARD LEE M W
RAMIREZ, JESSIE JR M H
DOMINGO, ANTHONY LYNN M B
RAMIREZ, JOSE ALONZO M H
DOMINGUEZ, JUAN ALVARADO M H
RAMIREZ, JULIAN DAVID M H
DORRITY, JACOB DAVID M W
RAMIREZ, RUDOLPHO GOMEZ M W
DOSSON, JOSEPH LEE M B
RAMIREZ, SIERRA DOMINIQUE F H
DOWNS, TROY TAYLOR M W
RAMOS, ADRIAN MARCOS M H
DUARTE-ROJAS, JUAN ANTONIO M H
RAMOS, ALBERT R M H
DUKE, WILLIAM THURMAN M W
RAMOS, DAWNA CAE F W
DUNCAN, CORY ARTHUR M W
RAMOS, EDWARD BRANDON M H
DUNIVEN, ROBERT DONALD M W
RAMOS, MARTIN M H
DUNN, DONAVAN M W
RAMOS, PETE IV M H
DURAN, VALERIE F W
RAMSEY, LOYD EDWARD M W
DYER, RODNEY M W
RANGEL, JOANNE F H
DYER, SCOTTY RAY M W
RAY-ELLISON, MARTIN TAYLOR M W
EADY, JESSICA LEA F W
RAZCON-VALDEZ, MARIA AZUCENA F H
EBY, CASEY MCCALIP M W
REAZOLA, DAVID PAUL M H
EDWARDS, JIMMY CADE M W
REDDING, BRAD WILLIAM M W
ELLINGSON, SHEENA F W
REGALADO, JOEALE M H
ELMORE, TERRY LEE M W
REID, KRISTOPHER KEVIN M W
EMERSON, DONALD EARL M B
REID, MATTHEW STEVEN M W
ENRIQUEZ, JAIME M H
RENDON, MICHAEL ANGEL M H
ERTURK, BRYAN YUSUF M W
REXRODE, CHRISTOPHER SHAWN M W
ESCOBEDO, ISAAC M H
REYES, SAVANNAH MARIE F H
ESCOBEDO, JACOB LEE M W
REYES, VINCENT M H
ESCOBEDO, SANTOS MIGUEL M W
REYNA, ERNESTO SAUL M H
ESPINOZA, JOE M H
REYNA, JOSUE M H
ESPINOZA, NICHOLAS LEE M H
REYNA, LEO M H
ESPINOZA, SEDRICK SERGIO M H
REYNA, MONA LEE F H
ESQUIBEL, GILBERT JR M H
RICHARDS, JACOB WALTER M W
ESQUIBEL, JULIAN RANGEL M H
RICHARDS, JAMES ANTHONY M W
ESQUIVEL, HARRIETT LOUISE F W
RIGGINS, IAN EDWARD M W
ETHRIDGE, MATTHEW LUKE M W
RILES, MICHAEL DEON M B
EVERETT, JUSTIN ATLEY M W
RINEHART, CODY M W
FABILA, LEONARD GONZALEZ M H
RIOJAS, ADAM HUGH M H
FARLEY, JACKIE LYNN M W
RIOJAS, JESSICA MARIE F H
FEATHERSTON, ALLEN RAY M W
RIOS, ANTHONY JAMES M H
FELIX, JOHN DAVID M W
RIOS, JACOB ADAM M H
FERNANDEZ, ARNOLD JAMES M H
RIOS, JUAN ESCOBAR M H
FERRELL, WILLIAM CURTIS JR M W
RIVAS, ISABEL CANTU F W
FIAS, DEREK NATHANIEL M W
RIVAS-MUELA, MARTIN M H
FIELDS, LARRY RICHIE M W
RIVERA, BALTAZAR PANIAGUA M H
FIGEROA, JOHN REYES JR M H
RIVERA, DANIEL JOE M H
FILLINGAM, TROY BRANDON M W
RIVERA, GILBERT M H
FILLMORE, MATTHEW MICHAEL M B
RIVERA, RAYMOND DIEGO M H
FISHER, ANDREW SCOTT M W
ROBERTS, ALAN DALE M W
FISHER, JAMES JAY M W
ROBERTS, JEENA ELIZABETH F W
FLORES, BERNABE CHAVEZ M W
ROBERTS, SETH MICHAEL M W
FLORES, CRYSTAL F H
ROBINSON, KALENE MARTINEZ F H
FLORES, GUADALUPE BLANCO F H
ROBINSON, TIMOTHY JERALD M B
FLORES, JACOB TRISTAN M H
ROBISON, CHAD ALAN M W
FLORES, JOSEPH M H
ROBLEDO, FABIAN LEE M H
FLORES, JUAN M H
ROBLES, RAY PESINA M W
FLORES, NICHOLAS RYDELL M H
ROCKEY, RONNIE DALE M W
FLORES, OMAR MARCUS M H
RODRIGUEZ, ALAN CHRISTOPHER M H
FLORES, SEVRO ROMAN JR M H
RODRIGUEZ, ANGELA SANDRA F W
FLOYD, MEAGAN ELIZABETH F W
RODRIGUEZ, ANTONIO TONY JR M H
FONTENOT, DARREN JOSEPH M W
RODRIGUEZ, CELINA F H
FOSTER, SHAMARE SHUNTAE M B
RODRIGUEZ, DANIEL RAY M H
FOSTER, STEFON R M W
RODRIGUEZ, DAVID DEVILLE M W
FOUNTAIN, ARHMAD RASHAD M B
RODRIGUEZ, EDWARD ADAM M H
FOWLER, STEPHEN WESLEY M W
RODRIGUEZ, EDWARD RENE M H
FRANKLIN, DANIEL DESHUN M B
RODRIGUEZ, JORGE LUIS M H
FRAZIER, PATRICK WAYNE M B
RODRIGUEZ, PAUL ANTHONY M H
FREEMAN, JASON DANIEL M W
RODRIGUEZ, PEDRO III M W
FRICKER, SHEILA ANN F W
RODRIGUEZ, ROCKY LEE M H
FRIESEL, JAMES M W
RODRIGUEZ, SAMANTHA F H
FROSETH, JASON NOAL M W
RODRIGUEZ, SAMMY M H
FUENTES, JORGE ANTONIO M H
RODRIGUEZ-MALDONADO, HUGO AMBR M H
FUENTES, ROMANA LUPE F H
RODRIGUEZ-RODRIGUEZ, GABRIEL M H
FULCHER, KATHERINE F W
RODRIQUEZ, DOMINGO RAY M H
FULSOM, LATHRILL SIMIL M B
RODRIQUEZ, FRANCISCO PINA M H
FURGERSON, MARK ANTHONY M W
RODRIQUEZ, GABRIEL JR M H
GAITHER, JERMAINE DUPREE M B
RODRIQUEZ, JANNIE MARIE F H
GALBRAITH, ANDRU MITCHELL M W
ROE, CHRISTY SULLENGER F W
GALICIA, PATRICIA PEREZ F H
ROGERS, CHRISTOPHER MARK M H
GALLEGOS, RENE JR M H
ROGERS, GARY DALE M W
GALVAN, EDUARDO II M H
ROJAS-ADAME, AGUSTIN M H
GAMBOA, JAMES LEE M W
ROMERO, JENNIFER ROSE F H
GARCIA, CHRISTOPHER LEE M H
ROMERO, JOSE EUSTACIO M H
GARCIA, COTY RAY M H
ROMO, LEAH RENEA F H
GARCIA, CRYSTAL KAYE F H
ROSALES, LUIS FERNANDO M H
GARCIA, EDDIE M H
ROSEMOND, FELICIA DANIELLE F B
GARCIA, EDDIE JUNIOR M H
ROSITAS, GILBERTO M H
GARCIA, FRANCES MARIA F H
ROSS, ALBERT JAMES JR M B
GARCIA, JAIME M H
ROSS, AUBRENETA RENAE F B
GARCIA, JOHNNY LEE M H
ROSS, STACY SHERVETTE F B
GARCIA, JOSHUA PAUL M H
RUIZ, ARAN M H
GARCIA, LEANDRO M H
RUIZ, CHRISTOPHER DANIEL M H
GARCIA, MARGARITO M H
RUIZ, CHRISTOPHER JOSHUA M H
GARCIA, MARIANO JR M H
RUIZ, HECTOR M H
GARCIA, MELANIE F H
RUIZ, JACOB DANIEL M H
GARCIA, MICHAEL ALVARADO M H
RUIZ, JOSE CISCO M H
GARCIA, MICHELLE LEE F H
RUIZ, KOREY JOSHUA M W
GARCIA, RENEE M H
RUIZ, RICARDO M H
GARCIA, ROBERT ASHTYN M H
RUIZ-GOVEA, RICARDO M H
GARCIA, RUDY M H
RUNELS, KEVIN OBRIAN M B
GARCIA, ZACKERY LUKE M H
RUNNELS, COLTON SETH M W
GARIBAY-ROMO, MARCO M H
RUSSELL, DANIEL PETE M W
GARLAND, MICHELLE LINETTE F B
SAENZ, ATILLA CHARLIE M H
GARZA, ANASTACIO M H
SAENZ, FRANK M H
GARZA, CHRISTOPHER CHAVEZ M W
SAENZ, LEEANNA NIKOLE F H
GARZA, DANIEL III M H
SALAZAR, JOE ANTHONY M H
GARZA, JESSIE TORRES M H
SALAZAR, JUVENTINO M H
GARZA, JOHNATHAN N. M W
SALAZAR, RAYMOND M H
GARZA, JOHNNY ANTONIO JR M H
SALAZAR, RUBEN ONEIL M B
GARZA, JULIE F H
SALAZAR, RYAN CHRISTOPHER M H
GARZA, REY NINO M H
SALAZAR, STEPHEN M H
GARZA, RICHARD JR M H
SALDANA, ANGEL NICOLE F H
GAVIDIA-GUTIERREZ, GUSTAVO M H
SALGADO, LORENZO M H
GAYTAN, CHRISTOPHER LEE M H
SALINAS, DANIEL M H
GIBBS, TONY EARL JR M B
SALURI, DARIN THOMAS M W
GIDDENS, COURTNEY CELESTE F B
SAMUELS, GREGORY M B
GILBERT, JOSHUA LANE M W
SANCHEZ, ANTHONY JAMES M H
GILMORE, CHARLES M W
SANCHEZ, BILLY DUANE M H
GIPSON, MARKEESE DAJUAN M B
SANCHEZ, CRYSTAL IBETTE F H
GOLLEHER, SHAWNA ASHEREE F W
SANCHEZ, DARIAN M H
GOMEZ, JONATHAN WALLACE M H
SANCHEZ, EDDIE M H
GOMEZ, JORGE A M H
SANCHEZ, EGESIPO JR M H
GOMEZ, JOSE ANTONIO M H
SANCHEZ, GILBERT M H
GOMEZ, LUIS ANTHONY M H
SANCHEZ, JASON LEE M H
GONZALES, ABEL M H
SANCHEZ, MARCELLO JR M W
GONZALES, ADOLFO JR M H
SANDOVAL, EDUARDO MICHAEL M H
GONZALES, ANGELICA F H
SANDOVAL, SAMUEL JR M H
GONZALES, ANTHONY RINCON M H
SANFORD, EDWARD DANIEL M W
GONZALES, ARNULFO M H
SANTIAGO, ALVERTO M H
GONZALES, BALDO M H
SCHIFF, RYAN PAUL M W
GONZALES, ISAAC M H
SCHMALTZ, RUSTY DON M W
GONZALES, JOE LUIS M H
SCHNEIDER, JUSTIN CRAIG M W
GONZALES, JOHNNY PAUL M H
SCHROETER, JUSTIN JAMES M W
GONZALES, PEDRO ORTIZ SR M H
SCOGGIN, CLIFTON MORGAN M W
GONZALES, RAYMOND PRADO M H
SCOTT, JETERIKA FITZSHAE F B
GONZALES, RICHARD REYES JR M H
SCOTT, ROBERT ONEAL M W
GONZALES, ROBERT JAMES M W
SEARSY, MISTY DAWN F W
GONZALES, ROJELIO VILLARREAL M H
SELLS, NESHA MONE'T F B
GONZALES, TONY JOE JR M H
SEPEDA, RUBEN M H
GONZALEZ, ESTEBAN III M H
SERNA-HERRERA, JUAN M H
GONZALEZ, NANCY HERNANDEZ F H
SERRANO, MIGUEL ANGEL M H
GONZALEZ, RODOLFO ORTIZ M H
SERRANO, NOEL M H
GONZALEZ-GIBLER, DAVID PATRICI M H
SERTUCHE, JOHNNY JOE M H
GOODWIN, BRYAN KEITH M W
SEWELL, JOHN M W
GORDON, ASENATHA DAWN F W
SHANNON, AARON LEE M W
GRAHAM, RAYEANNA JEAN F W
SHEETS, DOYLE BRENT M W
GRANADO, JASON M W
SHELBY, TERRENCE JAVANCE M B
GRANINGER, ERIC WAYNE M W
SHEPARD, NICOLE CHILLOUS F W
GRAVES, JERRY DEFOREST III M W
SHEPARD, TIFFANIE LAMAE F W
GRAY, DAKOTAH JAI F W
SHIPLEY, RICHARD KYLE M W
GREATHOUSE, JOSHUA M W
SHIVE, CHASETON TAYLOR M W
GREEN, KEITH ALLEN M W
SIFUENTES, JULIE ANN F H
GREENLEE, ETHANN MATTHEW M W
SILVA, MAGALY F W
GREENWOOD, CHRISTOPHER M W
SILVAS, JACOB JR M H
GRIFFIN, ANTHONY RAY JR M W
SILVAS, PEDRO M H
GRIFFIN, AUTUMN KATHALYNE F W
SIMIEN, ALONZO M B
GRIFFITH, PETER WALTON M W
SIMMONS, MILES ALEXANDER M W
GROESBECK, WILLIAM TREY M W
SKIDMORE, AMANDA LORIN F W
GROSS, ROBERT HADLEY M W
SMITH, ANTHONY KIRK M B
GUDIN, JORDAN M W
SMITH, CHRISTOPHER JAMES M B
GUEL, NICOLE LEE F W
SMITH, COREY DANIEL M B
GUERRA, ARMANDO RENE M H
SMITH, CURTIS JEROME M H
GUERRA, ERICA LEEANN F W
SMITH, JOHN CONTE M B
GUERRERO, JESSICA MARIE F H
SMITH, JOHNNY RAY M B
GUTHERY, RANDY DON M W
SMITH, LEON M B
GUTIERREZ, BRENDA ANN F W
SMITH, MARKUS ANTWON M B
GUTIERREZ, GILBERTO PEREZ M W
SMITH, RICHARD DUWANE M W
GUTIERREZ, GREGORY M H
SMOTHERMAN, DAVID M W
GUTIERREZ, MARCUS CHRISTOPHER M H
SOLIS, ERNESTO JR M H
GUTIERREZ, RENE ABELE JR M H
SOLIS, KACIE RACHELLE F W
GUTIERREZ, SAMUEL M H
SOLIZ, GUILLERMO M H
GUZMAN, AARON JOE M H
SOLTERO, HECTOR M H
GUZMAN, NIKKI RENEE F W
SOSA, DAVIE HERNANDEZ M H
GUZMAN, ROGELIO M H
SOWELL, DOUGLAS DEAN M W
HACKNEY, MEGAN SUEANN F W
SPROWLS, JOHNNY DWAIN M W
HALL, CHEZARAY LEWIS M B
STABLER, JUSTIN JAMES M W
HALL, RODERICK ANDRE M B
STAPP, DOUG JR M W
HALPAIN, DELORES NICOLE F W
STARNES, MICHEAL DEWAYNE M B
HAMILTON, NATHAN LYNN M W
STEELE, DILLON ALEX M W
HARDEMAN, ANDREW LEE M B
STEGALL, LEZLIE LEIGHANN F W
HARDEMAN, SAMANTHA JO F B
STEPHEN, SANDRA KAYE F W
HARDIN, DUSTIN LEE M W
STEPHENS, MARK T M W
HARRIS, BLAKE EDWARD M W
STINSON, CLINT DALE M W
HARRIS, JESSICA LYNN F H
STOKES, LARRY EUGENE M B
HARRIS, PAMELA JOYCE F W
STOKLEY, STEPHANIE ANN F W
HARRIS, RILEY VANCE M W
STONE, EVA MAE F B
HAWKINS, BYRON TREMAINE M B
STRAIN, MARIO ANTHOINE M B
HAYWOOD, JODY WADE M W
STRIBLING, ALLEN MENDEZ M B
HEAP, BILLY GRAIG M W
SUMMERFORD, JACKIE GLEN M W
HEMBREE, JONATHAN GIL M W
SUSTAITA, RICHARD III M H
HENRY, EBEDMELECH LIMUEL M B
SWEARGIN, CHRISTOPHER MICHAEL M B
HENSLEY, MCKINLEY M W
SWINEFORD, FLOYD WILSON JR M W
HEREFORD, ANTHONY GEORGE JR M B
TALLEY, WILLIAM LEE M W
HERMAN, TRICIA ANN F W
TAPIA, ROJELIO ALCORTA M H
HERNANDEZ, ADAM M H
TARIN, MARIA DELCARMEN F H
HERNANDEZ, ARCHIE ARTEMIO M H
TATES, MARKQUIS ANTHONY M B
HERNANDEZ, BENJAMIN JR M H
TEDDER, JESSICA RUTH F W
HERNANDEZ, GUSTAVO CHRISTOPHER M H
TELLO, VICKIE F H
HERNANDEZ, JOSEPH ANTHONY M H
TENORIO, ADAM M H
HERNANDEZ, JULIAN APOLONIO M H
TERRAZAS, MICHELLE F H
HERNANDEZ, PEDRO M H
TERRIQUEZ, JUAN GREGORIO M H
HERNANDEZ, PEDRO ANDRES M H
TEW, CODEY LANDON M W
HERNANDEZ, RICARDO JR M H
THOMAS, CHRISTOPHER ALLAN M B
HERNANDEZ, SAMMY M H
THOMAS, JOSHUA DAMIEN M B
HERNANDEZ, SAMUEL JOSUE M H
THOMPSON, ANFERENE DEVON M B
HERNANDEZ, SOFIA F H
THORNTON, ADOLFO ZAINE M W
HERNANDEZ, TONY MARTIN M H
THORNTON, NEIL RAY M W
HERNANDEZ-ISLAZ, NAHUM M H
THORNTON, WAYLON LEE M W
HERRERA, DANIEL M H
THORNTON, ZACH D M W
HERRON, WILLIE LEE M B
TICKLE, TRAVIS KYLE M W
HERZOG, BRADY DAN M W
TIDWELL, JOSHUA DWAYNE M W
HICKS, DAVID JERMAINE M B
TIJERINA, ELIAS B M H
HICKS, JACKSON TYREL M W
TIJERINA, FELIX AARON M H
HINDS, WILMER ALONZO M B
TORRES, ALEJO C JR M H
HINOJOS, TONI MARIE F H
TORRES, ALEXANDER M H
HOMER, MICHAEL DESHAWN M B
TORRES, ANN TRINIDAD F H
HOOD, DAYTRON DEON M B
TORRES, HELADIO JR M H
HOOD, NATHAN JOSEPH M W
TORRES, ISIAH LEE M H
HOOKER, JESTIN WAYNE M B
TORRES, KRYSTAL NICOLE F H
HOPKINS, AARON LEE M W
TORRES, NICKY M H
HORTON, MARCUS TAUREAN M B
TORREZ, BRANDON RAE M W
HOUSTON, SHANTRUN MONAE M B
TORREZ, JONATHAN RENE M B
HUDSON, AMY JO F W
TORREZ, MATTHEW LEON M H
HUDSON, DANIEL PAUL M W
TOVAR, CARLOS FELIX M H
HUDSON, ISAAC JAMES M B
TREJO, SISTO GUTIERREZ M H
HUEY, KENNETH EARL M B
TREVINO, CHRISTOPHER LEE M H
HULL, JARROD MICHAEL M W
TREVINO, MIKE M H
HUMPHRIES, DEDRIC MARVEL M B
TRINH, PHU MINH M A
HUNTSMAN, JOSHUA LEE M W
TRINIDAD, AARON ANGEL M H
HURT, KASSIE PRESSLEY F W
TRYON, DEMORRIS DEROME M B
JACKSON, DAREN M B
TRYON, TIMOTHY DARRELL M B
JACKSON, DAVID WAYNE M B
TURNER, KAYLA NICOLE F W
JACKSON, EARL ODELL M B
TYLER, CALVIN DEAN M B
JACKSON, EVERN LEE M B
VALDEZ, ANTONIO M H
JALOMO, JAIME EDWARD M H
VALDEZ, CARLOS M H
JAMES, JEFFREY DEWAYNE M B
VASQUEZ, ADRIAN CHRISTOPHER M H
JAQUEZ, AUDEN ACOSTA M W
VASQUEZ, GREGORY LEE M H
JARAMILLO, RALPH III M H
VASQUEZ, LISA ANN F H
JEFFERSON, JOHNNY JAY M B
VASQUEZ, MARIA MATILDA F H
JEFFREY, RODERICK DWIGHT M B
VASQUEZ, SELESTINO ODON M H
JENKINS, SHELLY DAWN F W
VAULTS, TERIE JO F B
JENNINGS, DEWAIN LAJUNE M B
VEGA, UBALDO JR M H
JENNINGS, RODNEY EARL M W
VEGA-SALAZAR, MOICES M H
JIMENEZ, DANIEL JR M H
VELA, ISAAC LYNN M W
JIMINEZ, ANDREW M H
VELA, MATTHEW LUCAS M H
JOHNSON, ANTHONY M B
VELASQUEZ, ESTEBAN M H
JOHNSON, BENITA F B
VICK, JAMES LEE M W
JOHNSON, BUCKLES DIRK M W
VIDAURRE, JERRY JR M H
JOHNSON, DAVAUNTA TYREL M B
VIDAURRE, OSCAR SALAZAR JR M H
JOHNSON, DAYSHONE M B
VIEREGGE, MICHAEL BRANDON M W
JOHNSON, ERICA DENISE F B
VILLA, DEREK JESUS M H
JOHNSON, JOE EARL M B
VILLANUEVA, MARCUS FABIAN M H
JOHNSON, KARISA DENAE F B
VILLANUEVA, MATTHEW LEE M H
JOHNSON, KENDRICK RAYNARD M B
VILLAREAL, JEFF M H
JOHNSON, LADONNA WAYNETTE F B
VILLARREAL, ADAM M H
JOHNSON, MALCOM TRAVIS M B
VILLARREAL, DANIEL LEE M H
JOHNSON, MAMIE HOLLAND F W
VILLARREAL, JEREMY LEE M H
JOHNSON, NEAL M B
VILLEGAS, LINDA VANESSA F H
JOHNSON, PAUL LAWRENCE M B
VINSON, BRIAN CODY M W
JOHNSON, PHILLIP MICHAEL M B
VIVIEROS, CALISTRO ANIBAL M H
JOHNSON, SHOVANTAE TREVON M B
VIZCARRA, SANTIAGO JR M H
JOHNSON, TEMPLE DEAN M W
WAGNER, CHRISTOPHER CHARLES M B
JOHNSON, TRENTADE TERRELL M B
WAKEFIELD, STORMY LEE F H
JOHNSON, WILLIAM COREY M W
WALKER, LYNDON CLINTON M W
JOHNSTON, COREY HUNTER M W
WALKER, MELISSA G F W
JOHNSTON, JESSI BLAYZE F W
WALKER, WILLIAM JOSHUA III M W
JOHNSTON, STEVEN BLAKE M W
WALTON, JESSICA DAWN F W
JONES, BRADLEY SCOTT M W
WARD, JAQUAN ANTUAN M B
JONES, CLIFTON M B
WARNER, NICHOLAS THOMAS M W
JONES, DEVIN BEACH M W
WASHINGTON, DARYL M B
JONES, JARED MICHAEL M W
WATSON, DAVID RYAN M W
JONES, MOSES MICAH M W
WATTERS, CHRISTOPHER SCOTT M W
JORDAN, DANNY MACK M W
WEAVER, LINDA ANN F W
KEELE, MELVIN VERNER M W
WEBSTER, RICHARD JOHN M W
KELLER, ANDREW MARTINEZ M H
WEBSTER, STEVEN BRYCE M H
KELLY, MARLIN LAMAR M B
WEIKERT, ROBERT M W
KENDRICK, COLE EVAN M W
WESTBROOK, EVELYN DENISE F B
KING, JOHN ALEXANDER M W
WHALEY, DANNY LEE M B
KING, NATHAN WAYNE M B
WHEELIS, JAMES M W
KING, RICHARD LANCE M W
WHIGHAM, JAMES M W
KIRTLAND, RONALD WHITFIELD M W
WHISENANT, MELISSA DAWN F H
KLEIN, MITZI DIANE F W
WHISNER, CHRISTOPHER C M W
KNIGHTEN, RENIE F B
WHITE, ALTON LEON JR M B
KNIGHTEN, TIMOTHY DUAN M B
WHITE, JAQUILLE M B
KNOX, LAWRENCE EDWARD M B
WHITE, JASON CHAD M W
KRAHN, BRYAN SCOTT M W
WHITE, PATRICK LAMONT M B
KUBICEK, STEVEN JERED M W
WICKMAN, CHRISTOPHER M W
KUYKENDALL, J C M W
WILKERSON, ROBERT M B
LAIRD, CODY DEWAYNE M W
WILKINS, BURREL III M B
LAIRD, JIMMY CLYDON JR M W
WILLIAMS, ASHLEY NICHOLE F B
LAMINACK, DANIEL BRYANT M W
WILLIAMS, KIEANDRA ANNTOINETTE F B
LARA, BRITTANY NICOLE F H
WILLIAMS, QUINCY HAROLD M B
LARA, FRANK TREVINO JR M H
WILLIAMS, ROBERT GEORGE M B
LAUCK, STARLA GAIL F W
WILLIAMS, STUART JAMES M W
LAURENT, KODY WADE M W
WILLIAMS, TYISHA ROCHELLE F B
LAWSON, CHARLES JASPER M W
WILLIAMS, TYSON DURRELL M B
LAWSON, CHRISTOPHER JAMES M B
WILSON, JALEEN JWON M B
LEA, RONALD DAVID M W
WILSON, JIMMY FITZGERALD M W
LEADINGHAM, CHRISTOPHER ALLEN M W
WILSON, ROBERT WOODFIN M B
LEAL, STEPHANIE LEEANN F H
WOELFEL, JOHN CHRISTOPHER M W
LEATHERWOOD, NATHANIEL AUSTIN M W
WOLFE, JUSTIN LEE M W
LECHUGA, TOMMY JOE M H
WOOD, BILLY RAY M W
LEDESMA, CHRISTOPHER M H
WOOD, BRANDON JODELL M W
LEDESMA, JESSIE JOHNATHAN M H
WRIGHT-LAMON, JOSEPH LLOYD M W
LEE, CLARENCE JAMES M B
WYLIE, CHELSEA NICOLE F W
LEE, ERIC RAY M W
WYNNE, DIREECE TYRONE M B
LEE, TIMOTHY PATRICK M W
YANEZ, JOSE MANUEL M H
LEMON, NATALIE NICOLE F W
YAZZIE, MYRON R M I
LESTER, CODY ALLEN M W
YBARRA, ADOLFO GARCIA M H
LESTER, WESLEY LYNN M W
YBARRA, JUAN JESUS M H
LEWIS, JOSHUA BERNARD M B
YORK, CHRISTOPHER EMMANUEL M B
LEWIS, RONALD EARL M B
YOUNG, AUSTIN M W
LICON, GERARDO BARRON M W
YOUNG, ELMER LAVON M B
LICONA, CASSANDRA F H
YOUNG, GINGER BYANE F W
LIMBAUGH, BILLY JACK JR M W
YOUNG, SIMON LOUIS M W
LIMON, MARIO STEVE M H
YOUNGBLOOD, ERIC ZECH M W
LINDSEY, ALAN LEE M W
YZAGUIRRE, STEPHANIE MARIE F H
LINGNAU, JONATHAN LYNN M W
ZAMBRANO, FABIAN M H
LOEWEN-THIESSEN, JOHAN M W
ZAPATA, JUAN ANTONIO M H
LOGAN, STEPHANIE F B
ZAPIEN-PENA, JOVANI ALBERTO M H
LOGAN, ZAKARE STEVEN M W
ZAVALA, ERNEST RAY M W
LOPEZ, ANTONIO JR M H
ZEPP, TRISHA F W