Lubbock County Sheriff's Office
Active Jail Roster
4/1/2015 7:17:50 PM
NAME SEX RACE
NAME SEX RACE
ACEVEDO, COTY M H
LOPEZ, MELISSA JANE F H
ACEVEDO, MORRIS MANUEL M H
LOPEZ, ROXANNE LEA F H
ACUNA, MARCELLO M H
LOPEZ, ZACHARY GABRIEL M H
ACY, MAGGIE ANN F B
LOPEZ-AGUILAR, RIGOBERTO M U
ADAIR, MICHAEL DENNIS M W
LOPEZ-GUZMAN, NATIVIDAD M H
ADAMS, ANDRICK M B
LOTT, MATTHEW GREGORY M W
AGUERO, GEORGE JR M H
LOUIS, JESUS M W
AGUILAR, DANIEL M H
LOVINGTON, TIMOTHY RYAN M H
AGUILAR, JEDADIAH PAUL M H
LUCERO, CRUZ JR M H
AGUILAR, ROY DURAN JR M H
LUCIO, GUSTAVO M H
AGUILERA, ANDRES ALBERTO M H
LUERA, BRANDON NEAL M H
AGUIRRE, JOSIAH MARTON M H
LUJAN-GUTIERREZ, PEDRO M H
AGUIRRE, MERCE F W
LUKE, RODERICK DASHAWN M B
AGUIRRE, SIPRIANO JAY M H
LUNA, CHRISTOPHER GABRIEL M H
AJEAKWA, CARLOSE M B
LUNA, ELIAS RENE M H
AKE, TRACY LYNN M W
LUSK, BRANDON LEE M W
ALAFA, ROY M H
LYONS, SMITTY M B
ALANIZ, RODOLFO MANUEL III M H
MACHADO, CHRISTOPHER BROCK M H
ALEMAN, MICHELLE VERONICA F H
MACHUCA, RAY JR M H
ALFARO-HERNANDEZ, MIGUEL ANGEL M H
MACIAS, CHRISTOPHER ISIAC M W
ALLEN, REN MICHAEL M W
MACKETY, AMANDA F W
ALLEN, SAMUEL KIRBY M B
MADDOX, DAVID WALKER M W
ALLENSWORTH, KRISTA RAE F W
MADKINS, DUSTY TYRONE M B
ALMAGUER, ERIK LOUIS M H
MADRID, FABIAN M H
ALTMAN, CHARLTON KIRK M W
MADRIGAL, MICHAEL RAY M H
ALVARADO, ANTHONY LEE M H
MAGANA, CHRISTOPHER FLORES M H
ALVARADO, SALVADOR III M H
MAGANA, ERIC BENJAMIN M H
ALVAREZ, HENRY M H
MAINE, CHAD CARLYLE M W
ALVAREZ, JAIME ERNESTO M H
MALDONADO, ALFREDO GUADALUPE M W
ALVERIO, ALLISON MARGUERITE F W
MALONE, GLENN M B
ANAYA, ANDREW RENE M H
MALONE, RICHARD KEITH M W
ANDERSON, CHRISTOPHER ERIC M B
MARMOLEJO, CARMEL III M H
ANDERSON, CHRISTOPHER ERIC M B
MARQUEZ, CARLOS M U
ANDERSON, FRANK JOBODRICK M B
MARROQUIN, JOSE ALFREDO M H
ANDRADE, CHRISTOPHER PAUL M H
MARSHALL, EARNEST M B
ANDRADE, IDA GOMEZ F H
MARSTON, CHELSEA JADE F W
ANDRADE, KIMBRA QUAN F W
MARTIN, DAVID WAYNE M W
APPLEGATE, MELODY ANN F W
MARTIN, MICHAEL RAY M W
ARANDA, JEROME M U
MARTINEZ, ALEX XAVIER M H
ARGUMEDO-DOMINGUEZ, JOSE ANTON M H
MARTINEZ, ALLEN JAMES M H
ARISPE, DIANA MARIE F H
MARTINEZ, ANGELICA F H
ARMENTA, BILLY JACK M H
MARTINEZ, ASUNSION M U
ARMES, MICHAEL DUSTIN M W
MARTINEZ, BOBBY GONZALES M H
ARREDONDO, JOSE M H
MARTINEZ, DAVID JR M H
ARRIAGA, EDWARD THOMAS M H
MARTINEZ, DOMINIC DANIEL M H
ARRIOLA, ANDRES JR M H
MARTINEZ, ENRIQUE SABASTIAN M H
ASHMORE, BRIAN JOSEPH M W
MARTINEZ, GUADALUPE M H
ATKINS, AVONTE SHAQOUR M B
MARTINEZ, HUMBERTO M H
ATKINS, TIMOTHY TERMAINE M U
MARTINEZ, JONATHAN MICHAEL M H
ATKINSON, EJ MARCUS M H
MARTINEZ, JOSE ANTONIO M H
ATTAWAY, ROGER LEWAN M B
MARTINEZ, MANUEL M H
AVILA, GERARDO M H
MARTINEZ, MATTHEW M H
AVILA, MARTIN M U
MARTINEZ, PETER ANTHONY M H
AYALA-PEREZ, JOSE LUIS M H
MARTINEZ, RUBI ANN F H
AYTES, MICHAEL ROY M W
MARTINEZ, RYAN AARON M H
BACA, RACHEL F H
MARTINEZ, STEPHANIE F H
BAILEY, JYEAKEIL M B
MASSINGILL, TERRY DON M W
BALLEJO, TIMOTHY SCOTT M H
MAXWELL, ROY WAYNE M W
BANDA, JOHNNY JOE M H
MAY, DAKOTA CHEYENNE M W
BARBEE, JOHN ELLIS M W
MAYORGA, VIDAL ANDRES ENRIQUE M H
BARCHEERS, LARRY JAMES M W
MAZARIEGOS, ERIK EDUARDO M W
BARKER, CODY SHANE M W
MCCAULEY, LACY NICHOLE F W
BARNETT, MARTIN ALDON M W
MCCLELLAN, TRACI LYNN F W
BARON, ALEXANDER ZENEJAS M H
MCCLOSKEY, AARON MARK M W
BARRERA, JOEY M H
MCCONNELL, SHAUN MICHAEL M W
BARRINGTON, MICHAEL ELLIS M W
MCCOY, DEVON JERMAINE M B
BARRON, DAVID ANTHONY M H
MCCRACKEN, GREGORY SCOTT M W
BARRON, DIANA LISA F H
MCDANNELS, ANDY JOE M W
BARRON, RUDY JOSEPH M H
MCDONALD, MARTEL DESHAWN M B
BARTRAN, ROY M W
MCDOWELL, TERMYRICK LEE M B
BASCOM, RODERICK DANNY M H
MCGEE, JASON RANDALL M W
BASSETT, BRENDAN LEE M W
MCGINNIS, ALTON RAY M B
BATES, KEVIN KELLY M B
MCGINNIS, CHARLES DAVID M W
BAUMAN, ANTHONY LEE M W
MCGRATH, JACOB LEON M W
BAXTER, ROBIN M W
MCGUFFEY, DAVID MICHAEL M W
BAZAN, RONNIE DURAN M H
MCKEE, RENA JEANINE F W
BEAN, TOMMINISHA TROYSHAE F B
MCKINZIE, TIANDRIC T M B
BECK, LAQUITA LONG F H
MCKNIGHT, GWENDOLYN F B
BELL, JAMES CRAIG M W
MCLEOD, JOSHUA M W
BELTRAN-LARA, LUZ F H
MCMAHAN, BROOKE CHAZELLE F W
BENITEZ, SANTANA M H
MCMONIGAL, KERWIN ALLEN M W
BENITEZ-BAUTISTA, FIDEL M H
MCWHORTER, MATTHEW COLE M W
BENTON, MATTHEW MICHAEL M W
MEALS, KENDRICK DEON M B
BENTON, STEVEN RAY M W
MEDINA, JESUS M H
BERDEJA-MEDINA, MIGUEL ANGEL M H
MEDINA, RICKY LEE M H
BERRONES-VARGAS, ROBERTO M H
MEDRANO, JOSE ANGEL M W
BETTS, JAMES DOUGLAS M W
MEEKS, RODNEY LANE M W
BIPPUS, MICHAEL GEORGE M W
MENDEZ, BERNARDO M H
BIRD, JESSICA LEE F W
MENDEZ, CARLOS M W
BIRDSONG, MARK ZAN M W
MENDEZ, EMILIO MICHAEL M H
BLACK, CLIFTON RAY M W
MENDEZ, JESSE RAMON M H
BLAGBURN, AMANDA GRACE F W
MENDEZ, LOUISA F H
BLAIR, LOUIS WILLIAM M B
MENDOZA, CHRISTOPHER M H
BLANCHARD, CHARLES LANCE M W
MENDOZA, RUTILLO III M H
BLOEDEL, NATHANIEL L M W
MENDOZA, YURI LLANET F H
BLOSSOM, JADE EVAN M W
MERCADO, JACOB M H
BOGGIO, MICHAEL RAY M W
MERMELLA, JUAN MARTIN M H
BOLTON, GARY D M B
MICHAELS, VINCENT ALEX M W
BOOKER, JASON KEITH M W
MILLAN, MATTHEW RYAN M H
BORDER, JEREMIAH ERNEST M W
MILLER, BILLY G III M H
BOTELLO, RUBEN ROBERT M H
MILLER, NORMAN THOMAS M W
BOULOY, JACOB MATTHEW M W
MILLER, ROY ROSCOE M W
BOYD, HARVEY DESHAWN M B
MILLER, TALITHA MAE F B
BRACKEN, DAVE LARENCE M W
MILNE, RHONDA RENEE F W
BRADDOCK, MICHAEL ERIC M W
MIMS, DAVID M B
BRADLEY, DONALD RAY M W
MINJAREZ, JOHNNY LEE M H
BRADLEY, GEORGE JAMES M B
MIRANDA, FRANCISCO RAMIREZ M H
BRADLEY, SKYLER DAYNE M W
MIRELES, HUGO MIGUEL M H
BRADLEY, STEPHEN DARRELL M W
MITCHELL, EDWARD M W
BRADY, CODY LANDON M W
MITCHELL, GLENN RAY M W
BRANNAN, JUSTIN COLE M W
MITCHELL, LEROY M B
BRANTLEY, CHRISTOPHER CHARLES M B
MITCHELL, ORINTHEUS JAMES M B
BREEDLOVE, JACOB SCOTT M W
MOGAKA, BRIAN A M B
BREWER, LAWRENCE WAYNE M W
MOGAN, JOSEPH JOHN (III) M W
BREWER, TODD SHANNON M W
MOJICA, EMILIO M H
BRILEY, PATRICK DEON M B
MOLINA, MARCUS M H
BRILEY, WILLIAM EDWARD M W
MOLINA, OSCAR M H
BRISTOW, THOMAS TRAVIS M W
MOLINA, RUBY MICHELLE F W
BRITT, DEBRICE M B
MONCADA, JUAN JR M H
BROUSSARD, CHARLES ANTHONY M B
MONSIVAIS-CASTRO, MARCELO M H
BROUSSARD, JOANN LASHA F B
MONTEAGUDO, PEDRO M U
BROUSSARD, JOSEPH JR M B
MONTELONGO, DANIEL M H
BROWN, AMY JO F W
MONTOYA, DOMINIC LOPEZ M H
BROWN, BRILLION LEE M B
MONTOYA, JOE JR ANGEL M H
BROWN, ELIZABETH ANN F B
MONTOYA, JOSE NICHOLAS M H
BROWN, MICHAEL WAYNE M W
MONTOYA, RAMON OLIVAREZ M H
BROWN, NANCY E F W
MOOR, JEREMY CHARLES M W
BROWN, ROBERT LOUIS M B
MOORE,CHARLES EDWIN M W
BRUCE, BRANDON JAMES M W
MOORING, CRAIG LAMONT M B
BURD, ROBERT WAYNE M W
MOORING, DEAVIN JHEROD M B
BURKS, CRYSTAL NICOLE F B
MORA, JUAN GILBERTO M H
BURLESON, LANCE ROLAND M W
MORALES, DAVIS TROUBLE M H
BURTON, MARC ANTHONY M W
MORALES-MATA, MIGUEL M U
BUSH, JON LEHMAN M W
MORENO, AUGUSTINE TINO M H
BUSTAMANTE, MARK ANTHONY M H
MORENO, DAVID M H
BUSTILLOS, REBECCA F H
MORENO, HAYLIE NICOLE F W
BUTLER, DARREL JAMES M B
MORENO, MIRANDA LEE F H
BUTLER, FERRIS JERMAINE M B
MORENO, PETE M H
BUTLER, JAMES DONNEL M B
MORESHEAD, NICHOLAS S M W
BUTLER, TABIYUS MARSHONE M B
MORGAN, CLAY COLLINS M W
BUTLER, TINA MARIE F W
MORGAN, HANK LINDAL M W
BYRD, HEATHER NICHLOE F W
MORIN, DINA VELASQUEZ F H
BYRD, MERRILL LAWRENCE M W
MORIN, GEOFFERY CIPRIANO M H
CALDWELL, JEREMY WAYNE M W
MOROLES, IGNACIO JR M H
CALVIN, WESLEY KENYHUN M B
MORRIS, TANNER LYNN M W
CAMACHO, CASSANDRA ROSE F H
MORRISON, PATRICK ANTHONY M W
CAMACHO, ISAIAH REYNALDO M H
MOSQUEDA, DISMAS ALVAREZ M H
CAMARENA, JESUS M H
MUNGIA, MICKEY MUNOZ M H
CAMERON, PHILLIP DARRELL M W
MUNGIA, STONEY MUNOZ M H
CAMPOS, MATTHEW M H
MUNOZ, BRANDON M H
CAMPOS, RIGOBERTO DUQUE M H
MUNOZ, JORDAN SAUL M H
CANO, JOHN XAVIER M H
MURILLO-ANGULO, JESUS ADRIAN M H
CANO, MARK ANTHONY M H
MURPHY, JUSTIN LEE M W
CANTILLO-SOLANO, EDUARDO M H
MYATT, MICHAEL WADE M W
CANTRELL, BRIAN LYNN M W
MYLES, WILLIE M B
CANTRELL, RANDY JOE M W
MYRES, JUSTIN CHAY M W
CANTU, DAVID GUTIERREZ M H
NALE, RUBY LILLY MARIE F W
CANTU, ERNESTO BARRIENTES M H
NANEZ, STEPHEN BRYCE M H
CANTU, JOEY LEE M H
NATAL, JOSE JR M H
CARDENAS, MICHAEL LEE M W
NATALE, HAROLD M H
CARDONA, MARK ANTHONY M H
NAVA, GARY M H
CAREY, DARRELL WAYNE M W
NAVARRETTE, GEORGE MADRID M H
CARMONA, CHRISTOPHER M B
NEAL, BRYCE JEREMY M W
CARR, CRYSTAL DAWN F W
NEALS, TERENCE DETRELL M B
CARRILLO, ADRIANA MARINA F H
NEECE, TREYCI K'SHON M B
CARRILLO, JONATHAN ISAIAH M H
NEGRETE-MENDOZA, JORGE M U
CARRILLO-AMAYA, GABINO M U
NEIGHLY, JOSHUA AARON M W
CARRIZALES, JOSE ANGEL M H
NELSON, ERIC PACE M W
CARTER, RANDY LEE M W
NELSON, JUSTIN LEE M W
CASARES, VALENTINE M H
NELSON, RYAN LYNN M U
CASEY, JESSIE JACOB M B
NEWELL, CLIFTON ROY JR M W
CASH, LASHANDA MICHELLE F B
NICHOLS, SAMMY M U
CASIAS, JAMES M W
NIMRY, RYAN ALEXANDER M W
CASTANEDA, CRYSTAL LEE F H
NINO, ANGELICA NICOL F H
CASTILLO, ALEX DIAZ M H
NOLAN, ISAAC M B
CASTILLO, CODY M H
NORMAN, JAMES EDWARD M B
CASTILLO, GUADALUPE JR M H
OGUNTOPE, SAMPSON BLAKE M B
CASTILLO, JULIE ANA F H
OLSON, JOSEF JAY M W
CASTILLO, MELISSA ANN F H
ORDAZ, ASHLEY NICOLE F H
CASTILLO, RITA ADELITA F H
ORONA, DAVID M H
CASTILLO, ROGELIO M H
ORTEGA, ISRAEL HERBERT M H
CASTILLO, ROJELIO JR M H
ORTEGA, MARLENA GARCIA F H
CASTNER, CRAIG CONLEY M W
ORTEGA, URBANO JIM M H
CASTORENA, IDA F H
ORTEGA-ZARDZUA, JOSE M H
CASTRO, ANDREW M H
ORTIZ, JESSIE LEE M H
CASTRO, ANDREW MICAH M W
ORTIZ, MARIO JR M H
CASTRO, FELICIA ANN F H
ORTIZ, VIRGINIA F H
CAVANAUGH, CEDRICK DESHAWN M B
OSBY, DONOVAN H M B
CEPHUS, JOSEPH HENRY JR M B
OVERSTREET, LESLIE TRENT M W
CERNA, ANA ALISHA F H
PACE, CHARLA F W
CERVANTES, ABEL SALAS JR M H
PACHECO, SERGIO ANGEL TOALA M H
CERVANTEZ, MICHAEL ANTHONY M H
PADILLA, JOHN EDWARD M H
CHACON, ERNEST JESUS M H
PADILLA, VALERIE F H
CHAMBERS, CASEY M B
PAIR, KRISTI MICHELLE F W
CHAMPAGNE, TAMMY F W
PAIZ, VALENTIN KERRY M H
CHANDLER, MATTHEW RYAN M W
PAKUS, DEVON CHRISTOPHER M W
CHAVEZ, ALFREDO M H
PALACIOS, HUGO M H
CHAVEZ, CHARLES M H
PALACIOS, PHILLIP ANDREW M H
CHAVEZ, DOMINGO CARL M H
PALOMO, ROBERT RAMON M H
CHAVEZ, JOSHUA FREDERICK M H
PAREDES, NICHOLAS JOHN M H
CHAVEZ, MARY LOU F H
PARKER, DUSTIN M W
CHISUM, JUSTIN MICHAEL M W
PARRAS, JONATHAN BLAKE M W
CHURCHWELL, CHARLES M W
PARSLEY, LARRY WAYNE M W
CLARK, APRIL AUSTIN F W
PAYNE, CODIE JAMES M W
CLARK, TREVOR JENARD M B
PAYTON, JULEE DAYE F W
CLAYTON, RANETT DELANE F W
PEARCE, JOHN M U
CLERKLEY, VICTOR OMEGA M B
PEART, MICHAEL CHRISTOPHER M W
CLINE, PAUL M W
PEDROZA, ALVINO M W
COCKRELL, MICHAEL M B
PEELLE, LORI LOUISE F U
COFER, SHAQUILLE MAURICE M B
PENA, MICHAEL ANGELO M H
COLE, PAUL JESSE M W
PENA, ROBERT LEE M H
COLLINS, WILL EDWARD M B
PENA, STEVEN SAMMY M H
CONOR, DAVID ANTWAN M B
PENDGRAFT, RICHARD ANTHONY M B
CONSTANCIO, RAUL RENE M H
PENDLETON, ROSE F W
CONTRERAS, ANDREW J M W
PERALEZ, DAVID III M H
CONTRERAS-MARTINEZ, JESUS DANI M H
PEREIDA, RACHELLE ASHLEY F W
COOK, MARCUS DONTAE M B
PEREZ, BILLY JACK M H
COOKE, JAVARRIS EDWARD M B
PEREZ, DEVYN PAUL M H
COOPER, CHARLES GLYNN M B
PEREZ, GREGORIO HERNANDEZ M H
COPPEDGE, WILLIAM DEAN M W
PEREZ, JESSE ALBERT M H
CORK, MICHAEL SHANE M W
PEREZ, MAXIMO JR M H
CORONADO, JESUS JUNIOR M H
PEREZ, MICHAEL M H
CORONADO, JOAQUIN M H
PERKINS, JASON HOWARD M W
CORRAL, RIGOBERTO M H
PERRY, JILL ANN F W
COUCH, KEVIN BRADLEY M W
PERRYMAN, JAMES DAVID M W
COX, TARYN JNAE F W
PERSON, DON EARL M B
CRAIN, RAYMOND LEE M W
PESCHARD, MICHAEL M W
CRANDELL, LESLIE WILLIAM M W
PESINA, ROSALINDA F H
CRISTAN, KINDRA F W
PHIPPS, CURTIS RALPH M W
CRISWELL, RETHA BRITTNEY F W
PIERCE, IRA JR M W
CRUZ, ALFRED JR M H
PIERCE, TALISSA MARIE F W
CRUZ, ERIC MATTHEW M H
PIERCE, TIMOTHY DALE M W
CRUZ, JONAS M H
PINA, JACOB RENE M H
CUBIT, JOSHUA DESHAWN M B
PINA, PAUL DOMINGO M H
CUELLAR, ANGEL M H
PINA, TOMMY M H
CUELLAR, MITZI LYNN F W
PINICK, CHAD M W
CUMMINGS, CLAYTON RAY M W
PITTMAN, AARON JAMAR M B
CYPHERS, DIEWON RAY M B
PLYLER, ADAM JOSHUA M W
DANIELS, JAMIE DEAN F W
PLYLER, MATTHEW JORDAN M W
DANIELS, JOHN IMMANUEL M B
PONCE, ERIK LEE M H
DANIELS, JOHN PAUL M B
PONCE, MIGUEL JR M H
DANLEY, SAMUEL BRADFORD M W
PORRAS-CHAVIRA, LUIS ALFONSO M H
DARTY, FREDERICK KEITH M B
PORTER, MARY ANTWAIN F B
DAVILA, MANUEL SALAZAR M H
PORTILLO, LEE M W
DAVILA, MICHAEL FRANKIE M W
PORTILLO-ONTIVEROS, JESUS M H
DAVIS, AUSTIN WILSON M W
POWELL, JACKY SR M B
DAVIS, BRIAN M W
POWERS, TERESA JANE F W
DAVIS, CECIL RICHARD JR M B
PRICE, BILLY DWAYNE M B
DAVIS, JEFFREY PAUL M W
PRIEST, WAITMAN LEROY M W
DAVIS, MICHELLE LATRICE F B
PRIETO, MICHAEL M H
DAY, GRANANSON DEAN M B
PRIETO, SANTIAGO JR M H
DEBUSK, GREGORY PHILLIP M W
PRUITT, JOHNNY FRANK M W
DELACRUZ, STARLENE CASAREZ F H
PUENTEZ, MARTIN JUAREZ M W
DELAROSA, FELIX JADE M H
PURIFOY, JASAZALINE ANGELIQUE F B
DELEON, ADAM M H
QUIJADA, MIKE JR M H
DELEON, ANTHONY ALEXANDER M H
QUINCY, ELAMIA DARNELL M B
DELEON, MICHAEL ANTHONY M H
QUINTANILLA, JOSE M H
DELGADO, ROBERT RENE M H
QUINTERO, JOE MANUEL M H
DEPREISTER, DENNIS GERALD M W
QUINTERO, ROBERT M H
DIAZ, DANIEL S M H
RADTKE, ELGIN WAYNE M W
DIAZ, RAYNALDO JR M W
RAGLAND, JAMES M B
DICKSON, LADAREON SEHAWN M B
RAGSDALE, MYCAH ISSIAH M B
DIXON, DAVE HOWARD M B
RAHN, KENNETH MARK M W
DIXON, DAVID M U
RAMIREZ, CYNTHIA ANN HERNANDEZ F H
DIXON, THOMAS MICHAEL M W
RAMIREZ, DAVID JOE M H
DIXON, WONDA FAYE F B
RAMIREZ, GUSTAVO JR M H
DOMINGO, ANTHONY LYNN M B
RAMIREZ, JESSIE JR M H
DOMINGUEZ, JUAN ALVARADO M H
RAMIREZ, JOSE ALONZO M H
DORRITY, JACOB DAVID M W
RAMIREZ, JULIAN DAVID M H
DOSSON, JOSEPH LEE M B
RAMIREZ, RUDOLPHO GOMEZ M W
DOWNS, TROY TAYLOR M W
RAMIREZ, SIERRA DOMINIQUE F H
DUARTE-ROJAS, JUAN ANTONIO M H
RAMOS, ADRIAN MARCOS M H
DUFF, JARRED WILLIAM M W
RAMOS, ALBERT R M H
DUKE, WILLIAM THURMAN M W
RAMOS, DAWNA CAE F W
DUNCAN, CORY ARTHUR M W
RAMOS, EDWARD BRANDON M H
DUNIVEN, ROBERT DONALD M W
RAMOS, LEOPOLDO ALEJO M H
DUNN, DONAVAN M W
RAMOS, MARTIN M H
DUNN, TRAVAN MATTHEW M B
RAMOS, MOISES SAENZ M U
DURAN, VALERIE F W
RAMOS, PETE IV M H
DYER, RODNEY M W
RAMSEY, LOYD EDWARD M W
DYER, SCOTTY RAY M W
RANGEL, JOANNE F H
EADY, JESSICA LEA F W
RAY-ELLISON, MARTIN TAYLOR M W
EBY, CASEY MCCALIP M W
RAZCON-VALDEZ, MARIA AZUCENA F H
ELLINGSON, SHEENA F W
REAZOLA, DAVID PAUL M H
ELLIOTT, ANDREW GREG M W
REDDING, BRAD WILLIAM M W
ELMORE, TERRY LEE M W
REESE, JAMES CLAUDE JR M U
EMERSON, DONALD EARL M B
REGALADO, JOEALE M H
ERTURK, BRYAN YUSUF M W
REID, KRISTOPHER KEVIN M W
ESCOBAR, AARON E M H
REID, MATTHEW STEVEN M W
ESCOBEDO, ISAAC M H
RENDON, MICHAEL ANGEL M H
ESCOBEDO, JACOB LEE M W
REXRODE, CHRISTOPHER SHAWN M W
ESPINOZA, JOE M H
REYES, SAVANNAH MARIE F H
ESPINOZA, NICHOLAS LEE M H
REYES, VINCENT M H
ESPINOZA, SEDRICK SERGIO M H
REYNA, ERNESTO SAUL M H
ESQUIBEL, GILBERT JR M H
REYNA, JOSUE M H
ESQUIBEL, JULIAN RANGEL M H
REYNOLDS, GREGORY JOE M W
ESQUIVEL, HARRIETT LOUISE F W
RICHARDS, JACOB WALTER M W
ESTRADA, THOMAS LOZENO M H
RICHARDS, JAMES ANTHONY M W
ETHRIDGE, MATTHEW LUKE M W
RICHARDSON, SIERRA CRYSTAL F H
EVERETT, JUSTIN ATLEY M W
RIDEOUT, JEREMIAH SCOTT M W
FABILA, LEONARD GONZALEZ M H
RIGGINS, IAN EDWARD M W
FARLEY, JACKIE LYNN M W
RILES, MICHAEL DEON M B
FARLEY, SHANE BRYAN M W
RINEHART, CODY M W
FEATHERSTON, ALLEN RAY M W
RIOJAS, ADAM HUGH M H
FELIX, JOHN DAVID M W
RIOJAS, JESSICA MARIE F H
FERRELL, WILLIAM CURTIS JR M W
RIOS, ANTHONY JAMES M H
FIAS, DEREK NATHANIEL M W
RIOS, JACOB ADAM M H
FIELDS, LARRY RICHIE M W
RIOS, JUAN ESCOBAR M H
FIGEROA, JOHN REYES JR M H
RIVAS DEL CASTILLO, JUAN M U
FILLINGAM, TROY BRANDON M W
RIVAS, ISABEL CANTU F W
FILLMORE, MATTHEW MICHAEL M B
RIVAS-MUELA, MARTIN M H
FISHER, ANDREW SCOTT M W
RIVERA, BALTAZAR PANIAGUA M H
FISHER, JAMES JAY M W
RIVERA, DANIEL JOE M H
FLANAGAN, ROLAND RAY M W
RIVERA, GILBERT M H
FLORES, BERNABE CHAVEZ M W
RIVERA, RAYMOND DIEGO M H
FLORES, CRYSTAL F H
ROBERSON, LARRY ISAIAH M B
FLORES, GUADALUPE BLANCO F H
ROBERTS, ALAN DALE M W
FLORES, JOSEPH M H
ROBERTS, JEENA ELIZABETH F W
FLORES, JUAN M H
ROBERTS, SETH MICHAEL M W
FLORES, NICHOLAS RYDELL M H
ROBINSON, KALENE MARTINEZ F H
FLORES, OMAR MARCUS M H
ROBINSON, TIMOTHY JERALD M B
FLOYD, MEAGAN ELIZABETH F W
ROBLEDO, FABIAN LEE M H
FLYNN, RYAN KELLY M W
ROBLES, RAY PESINA M W
FONTENOT, DARREN JOSEPH M W
ROCHA, CARLOS M H
FOSTER, SHAMARE SHUNTAE M B
ROCKEY, RONNIE DALE M W
FOSTER, STEFON R M W
RODRIGUEZ, ALAN CHRISTOPHER M H
FOUNTAIN, ARHMAD RASHAD M B
RODRIGUEZ, ANGELA SANDRA F W
FOUT, THOMAS JAMES M W
RODRIGUEZ, ANTONIO TONY JR M H
FOWLER, STEPHEN WESLEY M W
RODRIGUEZ, CELINA F H
FRANKLIN, DANIEL DESHUN M B
RODRIGUEZ, DANIEL RAY M H
FRAZIER, PATRICK WAYNE M B
RODRIGUEZ, EDWARD ADAM M H
FREEMAN, JASON DANIEL M W
RODRIGUEZ, EDWARD RENE M H
FRICKER, SHEILA ANN F W
RODRIGUEZ, JORGE LUIS M H
FRIESEL, JAMES M W
RODRIGUEZ, PAUL ANTHONY M H
FROSETH, JASON NOAL M W
RODRIGUEZ, PEDRO III M W
FUENTES, JORGE ANTONIO M H
RODRIGUEZ, ROCKY LEE M H
FUENTES, ROMANA LUPE F H
RODRIGUEZ, SAMANTHA F H
FULCHER, KATHERINE F W
RODRIGUEZ, SAMMY M H
FULSOM, LATHRILL SIMIL M B
RODRIGUEZ-MALDONADO, HUGO AMBR M H
FURGERSON, MARK ANTHONY M W
RODRIQUEZ, DOMINGO RAY M H
GAITHER, JERMAINE DUPREE M B
RODRIQUEZ, FRANCISCO PINA M H
GALBRAITH, ANDRU MITCHELL M W
RODRIQUEZ, GABRIEL JR M H
GALLEGOS, RENE JR M H
RODRIQUEZ, JANNIE MARIE F H
GAMBOA, JAMES LEE M W
ROE, CHRISTY SULLENGER F W
GARCIA, CHRISTOPHER LEE M H
ROGERS, CHRISTOPHER MARK M H
GARCIA, COTY RAY M H
ROGERS, GARY DALE M W
GARCIA, CRYSTAL KAYE F H
ROJAS-ADAME, AGUSTIN M H
GARCIA, EDDIE M H
ROMERO, CIRILO LOPEZ M U
GARCIA, EDDIE JUNIOR M H
ROMERO, JENNIFER ROSE F H
GARCIA, FRANCES MARIA F H
ROMERO, JOSE EUSTACIO M H
GARCIA, JOSHUA PAUL M H
ROMO, LEAH RENEA F H
GARCIA, LEANDRO M H
ROSALES, LUIS FERNANDO M H
GARCIA, MARGARITO M H
ROSITAS, GILBERTO M H
GARCIA, MARIANO JR M H
ROSS, ALBERT JAMES JR M B
GARCIA, MELANIE F H
ROSS, AUBRENETA RENAE F B
GARCIA, MICHAEL ALVARADO M H
ROSS, STACY SHERVETTE F B
GARCIA, MICHELLE LEE F H
RUIZ, CHRISTOPHER DANIEL M H
GARCIA, RENEE M H
RUIZ, CHRISTOPHER JOSHUA M H
GARCIA, ROBERT ASHTYN M H
RUIZ, HECTOR M H
GARCIA, RUDY M H
RUIZ, JACOB DANIEL M H
GARCIA, VERONICA MARIE F H
RUIZ, JOSE CISCO M H
GARCIA, ZACKERY LUKE M H
RUIZ, KOREY JOSHUA M W
GARCIA-IBARRA, SILVANO M H
RUIZ, RICARDO M H
GARCIA-RODRIGUEZ, MARIO M U
RUIZ-GOVEA, RICARDO M H
GARDNER, LEVERTIS M U
RUNELS, KEVIN OBRIAN M B
GARIBAY-ROMO, MARCO M H
RUNNELS, COLTON SETH M W
GARLAND, MICHELLE LINETTE F B
RUSSELL, DANIEL PETE M W
GARZA, ANASTACIO M H
RUVALCABA-GARCIA, FRANCISCO M U
GARZA, CHRISTOPHER CHAVEZ M W
SAA, ERICKSON AMADEUS M W
GARZA, DANIEL III M H
SAENZ, ATILLA CHARLIE M H
GARZA, JESSIE TORRES M H
SAENZ, FRANK M H
GARZA, JOHNATHAN N. M W
SAENZ, LEEANNA NIKOLE F H
GARZA, JOHNNY ANTONIO JR M H
SALAZAR, JOE ANTHONY M H
GARZA, REY NINO M H
SALAZAR, JUVENTINO M H
GAVIDIA-GUTIERREZ, GUSTAVO M H
SALAZAR, RAYMOND M H
GAYTAN, CHRISTOPHER LEE M H
SALAZAR, RUBEN ONEIL M B
GIBBS, TONY EARL JR M B
SALAZAR, RYAN CHRISTOPHER M H
GIDDENS, COURTNEY CELESTE F B
SALAZAR, STEPHEN M H
GILBERT, JOSHUA LANE M W
SALDANA, ANGEL NICOLE F H
GILMORE, CHARLES M W
SALGADO, LORENZO M H
GILYARD, HUEY JR M B
SALINAS, DANIEL M H
GIPSON, MARKEESE DAJUAN M B
SALURI, DARIN THOMAS M W
GOMEZ, JONATHAN WALLACE M H
SAMUELS, GREGORY M B
GOMEZ, JORGE A M H
SANCHEZ, ANTHONY JAMES M H
GOMEZ, JOSE ANTONIO M H
SANCHEZ, BILLY DUANE M H
GOMEZ, LUIS ANTHONY M H
SANCHEZ, CRYSTAL IBETTE F H
GONZALES, ABEL M H
SANCHEZ, DARIAN M H
GONZALES, ADOLFO JR M H
SANCHEZ, EDDIE M H
GONZALES, ANGELICA F H
SANCHEZ, EGESIPO JR M H
GONZALES, ANTHONY RINCON M H
SANCHEZ, GILBERT M H
GONZALES, ARNULFO M H
SANCHEZ, JASON LEE M H
GONZALES, BALDO M H
SANCHEZ, MARCELLO JR M W
GONZALES, ISAAC M H
SANDERS, CHRISTOPHER STEWART M B
GONZALES, JOE LUIS M H
SANDOVAL, SAMUEL JR M H
GONZALES, JOHNNY PAUL M H
SANFORD, EDWARD DANIEL M W
GONZALES, PEDRO ORTIZ SR M H
SANTIAGO, ALVERTO M H
GONZALES, RAYMOND PRADO M H
SCHIFF, RYAN PAUL M W
GONZALES, RICHARD REYES JR M H
SCHMALTZ, RUSTY DON M W
GONZALES, ROBERT JAMES M W
SCHMIDT, CLYDE M U
GONZALES, ROJELIO VILLARREAL M H
SCHNEIDER, JUSTIN CRAIG M W
GONZALES, TONY JOE JR M H
SCHROETER, JUSTIN JAMES M W
GONZALEZ, ESTEBAN III M H
SCOGGIN, CLIFTON MORGAN M W
GONZALEZ, FARRON M H
SCOTT, JETERIKA FITZSHAE F B
GONZALEZ, NANCY HERNANDEZ F H
SCOTT, ROBERT ONEAL M W
GONZALEZ, RODOLFO ORTIZ M H
SEARSY, MISTY DAWN F W
GOODWIN, BRYAN KEITH M W
SERNA-HERRERA, JUAN M H
GORDON, ASENATHA DAWN F W
SERRANO, MIGUEL ANGEL M H
GRAHAM, RAYEANNA JEAN F W
SERRANO, NOEL M H
GRANADO, JASON M W
SERTUCHE, JOHNNY JOE M H
GRANINGER, ERIC WAYNE M W
SEWELL, JOHN M W
GRAVES, JERRY DEFOREST III M W
SHANNON, AARON LEE M W
GRAVES, TY CHARLES M W
SHEETS, DOYLE BRENT M W
GRAY, DAKOTAH JAI F W
SHELBY, TERRENCE JAVANCE M B
GREAM, LEROY M B
SHEPARD, NICOLE CHILLOUS F W
GREEN, KEITH ALLEN M W
SHEPARD, TIFFANIE LAMAE F W
GREENLEE, ETHANN MATTHEW M W
SHIVE, CHASETON TAYLOR M W
GREENWOOD, CHRISTOPHER M W
SIFUENTES, JULIE ANN F H
GRIFFIN, ANTHONY RAY JR M W
SILVA, MAGALY F W
GRIFFIN, AUTUMN KATHALYNE F W
SILVAS, BRIAN ANDREW M W
GRIFFITH, KELLY JOSEPH M W
SILVAS, JACOB JR M H
GRIFFITH, PETER WALTON M W
SILVAS, PEDRO M H
GROESBECK, WILLIAM TREY M W
SIMIEN, ALONZO M B
GROSS, ROBERT HADLEY M W
SIMMONS, MILES ALEXANDER M W
GUDIN, JORDAN M W
SMITH, BRENT BERNARD M B
GUEL, NICOLE LEE F W
SMITH, ANTHONY KIRK M B
GUERRA, ARMANDO RENE M H
SMITH, CHRISTOPHER JAMES M B
GUERRA, ERICA LEEANN F W
SMITH, CURTIS JEROME M H
GUERRERO, JESSICA MARIE F H
SMITH, JOHN CONTE M B
GUTHERY, RANDY DON M W
SMITH, JOHNNY RAY M B
GUTIERREZ, BRENDA ANN F W
SMITH, LEON M B
GUTIERREZ, GILBERTO PEREZ M W
SMITH, MARKUS ANTWON M B
GUTIERREZ, MARCUS CHRISTOPHER M H
SMITH, RICHARD DUWANE M W
GUTIERREZ, RENE ABELE JR M H
SMOTHERMAN, DAVID M W
GUTIERREZ, SAMUEL M H
SOLIS, ERNESTO JR M H
GUZMAN, AARON JOE M H
SOLIS, KACIE RACHELLE F W
GUZMAN, NIKKI RENEE F W
SOLIZ, GUILLERMO M H
HACKNEY, MEGAN SUEANN F W
SOLTERO, HECTOR M H
HALL, CHEZARAY LEWIS M B
SOSA, DAVIE HERNANDEZ M H
HALPAIN, DELORES NICOLE F W
SOTO, FABIAN LEE M H
HAMILTON, NATHAN LYNN M W
SOTO-GUITIERREZ, MARIO M U
HARDEMAN, ANDREW LEE M B
SOWELL, DOUGLAS DEAN M W
HARDEMAN, GARY LEE M U
SPROWLS, JOHNNY DWAIN M W
HARDEMAN, SAMANTHA JO F B
SPURGEON, BILLY SCOTT M W
HARDIN, DUSTIN LEE M W
STABLER, JUSTIN JAMES M W
HARRIS, BLAKE EDWARD M W
STAPP, DOUG JR M W
HARRIS, JESSICA LYNN F H
STARNES, MICHEAL DEWAYNE M B
HARRIS, PAMELA JOYCE F W
STEELE, DILLON ALEX M W
HARRIS, RILEY VANCE M W
STEGALL, LEZLIE LEIGHANN F W
HAWKINS, BYRON TREMAINE M B
STINSON, CLINT DALE M W
HAYWOOD, JODY WADE M W
STOKLEY, STEPHANIE ANN F W
HEADLEY, CHRISTOPHER M U
STONE, EVA MAE F B
HEAP, BILLY GRAIG M W
STRAIN, MARIO ANTHOINE M B
HEMBREE, JONATHAN GIL M W
STRIBLING, ALLEN MENDEZ M B
HENRY, EBEDMELECH LIMUEL M B
SULLIVAN, TIMOTHY ROBERT M W
HENSLEY, MCKINLEY M W
SUMMERFORD, JACKIE GLEN M W
HEREFORD, ANTHONY GEORGE JR M B
SUSTAITA, RICHARD III M H
HERMAN, TRICIA ANN F W
SWEARGIN, CHRISTOPHER MICHAEL M B
HERNANDEZ, ADAM M H
SWINEFORD, FLOYD WILSON JR M W
HERNANDEZ, ARCHIE ARTEMIO M H
TAPIA, ROJELIO ALCORTA M H
HERNANDEZ, BENJAMIN JR M H
TARIN, MARIA DELCARMEN F H
HERNANDEZ, DEANNA CHRISTINE F W
TATES, MARKQUIS ANTHONY M B
HERNANDEZ, GUSTAVO CHRISTOPHER M H
TEDDER, JESSICA RUTH F W
HERNANDEZ, JORGE M H
TELLO, VICKIE F H
HERNANDEZ, JOSEPH ANTHONY M H
TENORIO, ADAM M H
HERNANDEZ, JULIAN APOLONIO M H
TERRAZAS, MICHELLE F H
HERNANDEZ, MONICA F H
TERRIQUEZ, JUAN GREGORIO M H
HERNANDEZ, PEDRO M H
TEW, CODEY LANDON M W
HERNANDEZ, PEDRO ANDRES M H
THOMAS, CHRISTOPHER ALLAN M B
HERNANDEZ, RICARDO JR M H
THOMAS, JOSHUA DAMIEN M B
HERNANDEZ, SAMMY M H
THOMPSON, ANFERENE DEVON M B
HERNANDEZ, SAMUEL JOSUE M H
THORNTON, NEIL RAY M W
HERNANDEZ, TONY MARTIN M H
THORNTON, WAYLON LEE M W
HERRERA, DANIEL M H
THORNTON, ZACH D M W
HERRON, WILLIE LEE M B
TICKLE, TRAVIS KYLE M W
HERZOG, BRADY DAN M W
TIDWELL, JOSHUA DWAYNE M W
HICKS, DAVID JERMAINE M B
TIJERINA, FELIX AARON M H
HICKS, JACKSON TYREL M W
TORRES, ALEJO C JR M H
HINDS, WILMER ALONZO M B
TORRES, ALEXANDER M H
HINOJOS, TONI MARIE F H
TORRES, AMADEO CRUZ M H
HOMER, MICHAEL DESHAWN M B
TORRES, ANN TRINIDAD F H
HOOD, DAYTRON DEON M B
TORRES, GUADALUPE M H
HOOD, NATHAN JOSEPH M W
TORRES, HELADIO JR M H
HOOKER, JESTIN WAYNE M B
TORRES, ISIAH LEE M H
HOPKINS, AARON LEE M W
TORRES, KRYSTAL NICOLE F H
HORTON, MARCUS TAUREAN M B
TORRES, NICKY M H
HOUSTON, SHANTRUN MONAE M B
TORREZ, BRANDON RAE M W
HOWARD, THOMAS WILLIAM M W
TORREZ, JONATHAN RENE M B
HUDSON, AMY JO F W
TORREZ, MATTHEW LEON M H
HUDSON, ISAAC JAMES M B
TOVAR, CARLOS FELIX M H
HUEY, KENNETH EARL M B
TREVINO, CHRISTOPHER LEE M H
HULL, JARROD MICHAEL M W
TREVINO, MIKE M H
HUMPHRIES, DEDRIC MARVEL M B
TRINH, PHU MINH M A
HUNTSMAN, JOSHUA LEE M W
TRINIDAD, AARON ANGEL M H
HURT, KASSIE PRESSLEY F W
TRYON, TIMOTHY DARRELL M B
IBARRA, LORENZO M H
TURNER, KAYLA NICOLE F W
JACKSON, DAREN M B
TYLER, CALVIN DEAN M B
JACKSON, DAVID WAYNE M B
VALDEZ, ANGEL XAVIER M H
JACKSON, EARL ODELL M B
VALDEZ, ANTONIO M H
JACKSON, EVERN LEE M B
VALDEZ, CARLOS M H
JALOMO, JAIME EDWARD M H
VARGAS-GARCIA, JUAN M U
JAMES, JEFFREY DEWAYNE M B
VASQUEZ, ADRIAN CHRISTOPHER M H
JAQUEZ, AUDEN ACOSTA M W
VASQUEZ, ANTHONY M H
JARAMILLO, RALPH III M H
VASQUEZ, APRIL M. F H
JEFFERSON, JOHNNY JAY M B
VASQUEZ, GREGORY LEE M H
JEFFREY, RODERICK DWIGHT M B
VASQUEZ, LISA ANN F H
JENNINGS, RODNEY EARL M W
VASQUEZ, MARIA MATILDA F H
JIMENEZ, DANIEL JR M H
VASQUEZ, SELESTINO ODON M H
JIMENEZ, IVAIN RAY M H
VECCHIO, ROBERT JAMES M H
JIMINEZ, ANDREW M H
VEGA, UBALDO JR M H
JOHNSON, ANTHONY M B
VEGA-SALAZAR, MOICES M H
JOHNSON, BENITA F B
VELA, ISAAC LYNN M W
JOHNSON, BRIAN MARSHALL M W
VELA, MATTHEW LUCAS M H
JOHNSON, BUCKLES DIRK M W
VICK, JAMES LEE M W
JOHNSON, DAVAUNTA TYREL M B
VIDAURRE, JERRY JR M H
JOHNSON, DAYSHONE M B
VIDAURRE, OSCAR SALAZAR JR M H
JOHNSON, JAMODRIC VALLAH M B
VIEREGGE, MICHAEL BRANDON M W
JOHNSON, JOE EARL M B
VILLA, DEREK JESUS M H
JOHNSON, KARISA DENAE F B
VILLA, RODEAN M U
JOHNSON, KENDRICK RAYNARD M B
VILLANUEVA, MARCUS FABIAN M H
JOHNSON, LADONNA WAYNETTE F B
VILLANUEVA, MATTHEW LEE M H
JOHNSON, MAMIE HOLLAND F W
VILLAREAL, JEFF M H
JOHNSON, NEAL M B
VILLARREAL, ADAM M H
JOHNSON, PAUL LAWRENCE M B
VILLARREAL, DANIEL LEE M H
JOHNSON, PHILLIP MICHAEL M B
VILLARREAL, JEREMY LEE M H
JOHNSON, SHOVANTAE TREVON M B
VILLEGAS, LINDA VANESSA F H
JOHNSON, TEMPLE DEAN M W
VINSON, BRIAN CODY M W
JOHNSON, TRENTADE TERRELL M B
VIVIEROS, CALISTRO ANIBAL M H
JOHNSON, WILLIAM COREY M W
VIZCARRA, SANTIAGO JR M H
JOHNSTON, COREY HUNTER M W
WAGNER, CHRISTOPHER CHARLES M B
JOHNSTON, JESSI BLAYZE F W
WAKEFIELD, STORMY LEE F H
JOHNSTON, STEVEN BLAKE M W
WALKER, BRANDON CHASE M W
JONES, BRADLEY SCOTT M W
WALKER, JAMES LEE M W
JONES, CLIFTON M B
WALKER, LYNDON CLINTON M W
JONES, DEVIN BEACH M W
WALKER, MELISSA G F W
JONES, JARED MICHAEL M W
WALKER, WILLIAM JOSHUA III M W
JORDAN, DANNY MACK M W
WALTON, BENJIMAN WAYNE M W
JORDEN, GREGORY DEWAYNE M B
WALTON, JESSICA DAWN F W
KEELE, MELVIN VERNER M W
WARD, BARBARA JEAN F B
KELLER, ANDREW MARTINEZ M H
WARD, JAQUAN ANTUAN M B
KELLY, MARLIN LAMAR M B
WARNER, NICHOLAS THOMAS M W
KENDRICK, COLE EVAN M W
WASHINGTON, DARYL M B
KING, ALEX JEROME M B
WATSON, DAVID RYAN M W
KING, JOHN ALEXANDER M W
WATTERS, CHRISTOPHER SCOTT M W
KING, NATHAN WAYNE M B
WEAVER, LINDA ANN F W
KING, RICHARD LANCE M W
WEBSTER, RICHARD JOHN M W
KIRTLAND, RONALD WHITFIELD M W
WEBSTER, STEVEN BRYCE M H
KLEIN, MITZI DIANE F W
WEIKERT, ROBERT M W
KNIGHTEN, RENIE F B
WESTBROOK, EVELYN DENISE F B
KNIGHTEN, TIMOTHY DUAN M B
WHALEY, DANNY LEE M B
KNOX, LAWRENCE EDWARD M B
WHEELIS, JAMES M W
KRAHN, BRYAN SCOTT M W
WHIGHAM, JAMES M W
KUBICEK, STEVEN JERED M W
WHISENANT, MELISSA DAWN F H
KUYKENDALL, J C M W
WHISNER, CHRISTOPHER C M W
LAIRD, CODY DEWAYNE M W
WHITE, ALTON LEON JR M B
LAIRD, JIMMY CLYDON JR M W
WHITE, JAQUILLE M B
LAMINACK, DANIEL BRYANT M W
WHITE, JASON CHAD M W
LARA, BRITTANY NICOLE F H
WICKMAN, CHRISTOPHER M W
LARA, FRANK TREVINO JR M H
WILKERSON, ROBERT M B
LAUCK, STARLA GAIL F W
WILKINS, BURREL III M B
LAURENT, KODY WADE M W
WILLIAMS, ASHLEY NICHOLE F B
LAWSON, CHARLES JASPER M W
WILLIAMS, KIEANDRA ANNTOINETTE F B
LAWSON, CHRISTOPHER JAMES M B
WILLIAMS, QUINCY HAROLD M B
LEA, RONALD DAVID M W
WILLIAMS, STEVEN M W
LEADINGHAM, CHRISTOPHER ALLEN M W
WILLIAMS, TYISHA ROCHELLE F B
LEAL, JOE RUBEN M H
WILLIAMS, TYSON DURRELL M B
LEAL, STEPHANIE LEEANN F H
WILSON, JALEEN JWON M B
LEATHERWOOD, NATHANIEL AUSTIN M W
WILSON, JIMMY FITZGERALD M W
LECHUGA, TOMMY JOE M H
WILSON, ROBERT WOODFIN M B
LEDESMA, CHRISTOPHER M H
WOELFEL, JOHN CHRISTOPHER M W
LEDESMA, JESSIE JOHNATHAN M H
WOFFORD, KERRY F W
LEE, CLARENCE JAMES M B
WOLFE, JUSTIN LEE M W
LEE, ERIC RAY M W
WOOD, BILLY RAY M W
LEE, TIMOTHY PATRICK M W
WOOD, BRANDON JODELL M W
LEMON, NATALIE NICOLE F W
WRIGHT-LAMON, JOSEPH LLOYD M W
LESTER, CODY ALLEN M W
WYLIE, CHELSEA NICOLE F W
LESTER, WESLEY LYNN M W
WYNNE, DIREECE TYRONE M B
LEWIS, MICHAEL RAY M B
YANEZ, JOSE MANUEL M H
LEWIS, RONALD EARL M B
YAZZIE, MYRON R M I
LICON, GERARDO BARRON M W
YBARRA, ADOLFO GARCIA M H
LIMBAUGH, BILLY JACK JR M W
YBARRA, JUAN JESUS M H
LIMON, MARIO STEVE M H
YORK, CHRISTOPHER EMMANUEL M B
LIN, ROY M U
YOUNG, AUSTIN M W
LINDSEY, ALAN LEE M W
YOUNG, ELMER LAVON M B
LOEWEN-THIESSEN, JOHAN M W
YOUNG, SIMON LOUIS M W
LOGAN, STEPHANIE F B
YOUNGBLOOD, ERIC ZECH M W
LOGAN, ZAKARE STEVEN M W
ZAMBRANO, FABIAN M H
LOPEZ, ANTONIO JR M H
ZAPATA, JOSE ANGEL M H
LOPEZ, ARTHUR GILBERT M H
ZAPATA, JUAN ANTONIO M H
LOPEZ, ASCENCIO DOYLE JR M H
ZAPIEN-PENA, JOVANI ALBERTO M H
LOPEZ, DESIREA DOMINIQUE F B
ZAVALA, ERNEST RAY M W
LOPEZ, FELIPE M H
ZEPP, TRISHA F W
LOPEZ, GUADALUPE M H